Кучма, Ющенко та Порошенко просять Європу врятувати людей з «Азовсталі»

825 0

Ми у соцмережах:

Кучма, Ющенко та Порошенко просять Європу врятувати людей з «Азовсталі»

Другий, третій і п'ятий Президенти України звернулися до керівників країн світу з проханням дипломатичними ресурсами допомогти врятувати життя цивільних і військових з території заводу «Азовсталь».

 Зокрема, у заяві згадали держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади, Китаю, Туреччини, а також представників ООН.

На своїй Facebook-сторінці Петро Порошенко написав:

Шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів.

Надзвичайні мужність та героїзм українських воїнів-захисників міста вразили не лише Україну, а й увесь світ. Батальйон «Азов», наші морпіхи, наші прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний. І це наші національні герої, самовіддані, сміливі, патріотичні.

Але зараз вже не йдеться про рівний чи нерівний бій. На очах усього світу відбувається спроба кривавої помсти і розправи росіян над тими, хто, хоча й перебуває в оточенні, але переміг їх силою духу і силою волі.
Закликаємо кожного з вас долучитися до того, щоби врятувати життя героїчних українців.

На вас з надією дивляться десятки мільйонів українців, вашому вдалому посередництву із вдячністю аплодуватимуть усі народи цивілізованого світу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також