![Фото - телеграм-канал Віталія Глаголи](/img/650/kuryoz-cholovik-vtik-z-vikna-viyskkomatu-na-zakarp_20231130_9396.jpg)
Його не злякало навіть те, що доведеться спускатися з другого поверху.
Ця історія днями трапилася у місті Мукачево. У своєму telegram-каналі журналіст Віталій Глагола поділився кадрами, як військовозобов’язаний втік від мобілізації через дірку у ґратах вікна.
- Як видно на відео, яке мені надіслали, чоловік виліз із вікна другого поверху Мукачівського ТЦК по вулиці Духновича, — ідеться в публікації.
Втікач хутко вибрався з вікна і побіг вулицею. Однак його витівка не пройшла непоміченою - навздогін кинулися люди у військовій формі. Чим закінчилася історія, на жаль, невідомо. Однак користувачів мережі вона неабияк розсмішила: "в розвідники піде!", жартують люди в коментарях.