Курйози на весіллях: пологи нареченої, палаюча фата і вивих щелепи

4138 0

Ми у соцмережах:

Курйози на весіллях: пологи нареченої, палаюча фата і вивих щелепи

У Калінінградський Палац одружень прийшла пара: наречена в білому, наречений у костюмі. Спалахи камер, штампи в паспорті. Але коли реєстратор вимовила сакраментальне «Чи згодні ви стати чоловіком і дружиною?», Віталій Глухов та Ірина Будилова хором закричали «Ні!» і накинулися одне на одного з кулаками! У різні боки полетіли жмути від плаття і рукави сорочки...

У Калінінградський Палац одружень прийшла пара: наречена в білому, наречений у костюмі. Спалахи камер, штампи в паспорті. Але коли реєстратор вимовила сакраментальне «Чи згодні ви стати чоловіком і дружиною?», Віталій Глухов та Ірина Будилова хором закричали «Ні!» і накинулися одне на одного з кулаками! У різні боки полетіли жмути від плаття і рукави сорочки... Працівники загсу були шоковані, хтось кинувся викликати міліцію. Але коли наряд прибув на місце, «молодят» і сліду не залишилося. Виявилося, вони були акторами, а спектакль розіграли, щоб звернути увагу громадськості на проблему шлюбу. «Щорічно витрачаються величезні гроші на весільні церемонії, але ж сім’ї це не рятує! Ми вирішили «промотати життя вперед» і посваритися просто на весіллі». Щоправда, штамп у паспорті подружжя, як прийнято, поставило заздалегідь, тому хоча й відповіли «ні» і під свідоцтвом про шлюб не підписувалися, на паперах стали чоловіком і дружиною. Але в реальному житті бувають і не такі «номери». На початку весільного сезону ми зібрали найцікавіші події на весіллях. Так, у нареченої із селища Берегомет Чернівецької області під час «Гііірррко!» почалися перейми. Вийшло, що гості Галі й Сергія Меленків прийшли на весілля, а поверталися... з дня народження! ”Навіщо ж закохані так тягнули з весіллям?» — запитає читач. Але це не так. Галя із Сергієм як тільки дізналися, що наречена вагітна, вирішили зіграти весілля. Але наречений за тиждень до розпису... зламав ногу! «Він працює з деревом на лісоповалі — от і одержав травму, виявилося — перелом, — розповідає Галя. — Тільки зняв гіпс — знову перелом, причому тієї ж ноги!». Через ці перипетії півроку молодята відкладали вінець — і нарешті датою одруження обрали 8 жовтня. До пологів за підрахунками лікарів залишалося аж 20 днів. ”Ми розписалися, повінчалися в церкві — я добре себе почувала і анітрохи не хвилювалася, — говорить молода мама. — Зібралися гості, сіли за стіл... Тут нам кричать «Гііірррко!», ми встаємо і я відчуваю, що потрібно в лікарню — дуже заболів живіт. Мама почала вмовляла мене потерпіти — ми ж тільки за стіл сіли! Але я сказала, що народжувати не буду, просто в лікаря перевірюся і повернуся». Сергія залишили на господарстві, розважати гостей, а Галю повезли в пологовий будинок. «На прийомі в лікаря вже була одна жінка. Я думала проконсультуватися і піти. Але після коротких розпитів, що я відчуваю, лікар вигукнув: «Та це ж вже пологи почалися!». Так через півгодини на світ з’явився Максимчик. Слава Богу, хоча б встигла зняти плаття! Воно зберігається вдома як сімейна реліквія». Гості веселилися і танцювали ще два дні... без нареченої! Після весілля — а минуло вже 4 роки — Сергій нічого не зламав: схоже, шлюб приніс нареченому удачу. Сину батьки люблять розповідати, в який незвичайний день він з’явився на світ. «До речі, тепер зручно, — сміється Галя. — Зазвичай про день весілля забувають, а про наш забути досить складно. Гості тепер у цей день і нам подарунки несуть, і сину. Таке-от подвійне свято».

Стрілянина за пісню Але не всі події закінчуються щасливо. Рік тому у Сімферополі зіграли гучне весілля на 200 осіб. Добра половина з них вишикувалася в чергу до діджея, щоб замовити музику для молодят. Хтось вліз без черги, сварка переросла в бійку. Через якийсь час один з гостей покликав друзів, у тих була рушниця і вибуховий пристрій. Пролунало десяток пострілів, вибухом були пошкоджені автомобілі з весільного кортежу, десять осіб одержали поранення. Гості викликали наряд міліції.

Вивих щелепи і падіння з роликів А от нареченій Вікторії Кулик від щастя звело... щелепу. Ситуація хоча й курйозна — сталося це під час кусання короваю, але згадувати про неї дівчина не любить: «Зустрічаю на вулиці однокласницю, і вона, замість «Як справи?», цікавиться, що в мене на весіллі три роки тому сталося, — обурюється Віка. — А було так. Хоча весілля робили сучасне, але традицію з кусанням залишили: нам потрібно було з’ясувати, хто ж у сім’ї головний. Ми обоє аудитори, заробляємо однаково, побут ділимо навпіл, обоє вперті. А коровай — можливість поставити крапку. Я навіть чоловіка перед весіллям перед дзеркалом застала з відкритим ротом — тренувався. А в ресторані я тільки роззявила рот, щоб побільше шматок захопити... як відчула, що закрити його не можу! Відвезли мене в травмпункт — лікарі ледве стримували посмішку! Так я і сама поривалася розреготатися — але біль давав про себе знати». У практиці тамади Вікторії Довженко була така ж історія: «Батьки нареченої мені сказали, що таке з нею траплялося і раніш, так що пройде. І поки вони возили її в травмпункт, я сказала гостям, що наречену викрали. За конкурсами гості й не помітили, як молодята повернулися. Щоправда, наречена решту вечора просиділа тихо, навіть їсти не могла». А от інша травма була в нареченої, яку знімав фотограф Юрій Федоров: «Знімали відео, пара на роликах повинна була, тримаючись за руки, бігти на оператора. І от наречена спіткнулася об плаття, це не відразу помітив наречений і трошки протягнув її асфальтом. Лікті в кров, сльози, брудне і порване плаття. Бруд відмили, плаття почистили, наречену підфарбували. Тут під’їхали друзі, і все забулося. Дівчина навіть не пхикнула».

У ЗАГСІ: одягали чужі обручки Молодята, на весіллі в яких дніпропетровчанка Євгенія Самойлик була дружкою, забули вдома... обручки. «Нареченій не прийшлася до смаку коробочка, в якій їх зберігали, наречений купив нову, — згадує Євгенія. — Коробочку взяв, а обручки не переклав. Те, що обручок немає, хлопці помітили тільки тоді, коли їхати на інший кінець міста було пізно і починалася церемонія. Ми з чоловіком їхні давні друзі — віддали «напрокат» свої. Після весілля мій чоловік — він у мене трохи марновірний — вирішив, що знову свою не одягне: мовляв, погана прикмета. Тому купив нам нові. Так що я себе теж нареченою відчула. А от друзі наші через рік розлучилися — от і не вір після цього в прикмети».

Курйози: палаюча фата і клятва тамаді У фотографів і тамад весільних курйозів набереться мільйон. «Я такими історіями розважаю гостей, коли їхні власні молодята в ресторан спізнюються, — говорить ведучий Олег Коваль. — Наприклад, одного разу бабуся однієї пари вимовляла тост: «Дорогі мої Маша і Наташа!». А це імена обох її онучок, заміж виходила старша, Маша». «А в мене тост смішно промовляла дама, — продовжує його колега, Вікторія Довженко, — «Ми проводжаємо молодят в останню путь...» Народ невдоволено загудів, вона зніяковіла і почала заново: «У цей щасливий день, проводжаючи молодих на велику дорогу...» Всі присутні дружно звалилися під стіл. А ще був такий: довгий і занудотний тост вимовляла свекруха. Наприкінці вирішила блиснути дотепністю і закінчити все народною приказкою: «Помни, Рома, погана та теща, у якої зад худий!». А сама дійсно була худенька. А в оригіналі приказка звучить так: «Погана та теща, у якої зять худий», але в тостуючої, очевидно, накипіло. Було й інше: колись я проводила виїзну церемонію, і в молодят була заготовлена гарна клятва. Отож її наречений вимовляв, пильно дивлячись в очі мені, а не нареченій. Та його легко штовхала в бік, але він не реагував — так розгубився. А якось прийшли до мене молодята з проханням виправити відео з весілля. Справа в тому, що я співпрацюю з відеостудією. Отож на цьому відео в загс входять наречений з нареченою, а виходять якісь незнайомі люди! Ми виправили помилки колег, перемонтували». А фотограф Олександра Кузьменко розповідає, як знімала вінчання: «Спочатку свідок стомився тримати над нареченим корону, задумався і вперіщив хлопця коштовністю по голові. Через 5 хвилин наречена задумалася і притулила до себе свічку. Фата спалахнула і згоріла за кілька секунд. Врятував свідок: вона влучними ударами корони загасила пожежу і не дала зайнятися волоссю. Ввечері захоплений гість цю наречену підхопив на руки, впустив і наречена... зламала ключицю. Через кілька років вона ж рятувалася від пожежі — горіла сусідня квартира. Тоді вона на 6-му місяці вагітності і з півторарічною дитиною на руках спускалася пожежними східцями. Може, іншу пару всі нещастя і зломили б, але вони все ще разом і щасливі».

Голуби: нізащо не бажали летіти А от в Олени Ковальчук з Києва стався курйоз, який би марновірна наречена порахувала поганим знаком. «У нас не летіли голуби! — сміється Олена. — Пташок нам доставили у великій клітці, вони всі забилися в один бік й у руки не йшли. Це були голуби знайомого голуб’ятника і жодного разу ще ролі весільних не грали. Виманити крихтами їх теж не вийшло. Тоді клітку перевернули вниз дверцятами і просто витрусили їх звідти. Ми взяли їх у руки, підкинули в небо — вони відразу спікірували і сіли знову в нас у ногах. І так кілька разів. У підсумку вони так і не полетіли. Кажуть, що відмова птахів летіти — погана прикмета: мовляв, не попрощалися з рідною домівкою, і спільне життя не заладиться — буде тягти до неодруженого. Неправда, живемо вже п’ять років, притому чудово живемо».

Навмисно не придумаєш: реєстратор переніс весілля, а літак збили букетом Наречена з Австрії Тіна Альбрехт вирішила урізноманітити церемонію і на запитання реєстратора відповіла: «Не згодна». Дівчина відразу зі сміхом додала, що це жарт, хіба не смішно? Але на обличчі реєстратора посмішка не з’явилася, навпаки, церемонію продовжувати вона відмовилася. В Австрії є закон, який покликаний виключити шлюби з примусу: якщо хтось із наречених скаже «ні» — весілля буде скасоване і не зможе відбутися ще 10 тижнів! Розчарованих гостей відправили по домівках, але шлюб все-таки зареєстрували — у березні 2007-го. Першим на весіллі австралійців Поля і Вільми Кассіді знепритомнів півторарічний хлопчик-паж. Коли його відвезли в лікарню, зомліла мати нареченої, за нею приїхала та ж команда медиків. Відразу одна з гостей одержала повідомлення про смерть свого батька і розревілася. А під час весільного прийому на маленького сина молодят впала скляна кришка і порізала його, від неї ж постраждала і його молодша сестричка. Апогеєм стало те, що авто нареченого з-під лікарні, де той провідував тещу, відвіз евакуатор. В Італії молодята вирішили підійти до традиції кидання букета з несподіваного боку: найняли літак, щоб піднятися високо і кинути його звідти. Місію довірили одній з гостей, Ісідоро Пенсієрі. Але та не врахувала швидкості і напрямки вітру — квіти влучили в мотор, той зайнявся і вибухнув. Літак спікірував просто в натовп глядачів! У ньому дивом ніхто не постраждав, пілот залишився цілий і неушкоджений, а от метальниця букета зламала обидві ноги й одержала черепно-мозкову травму.

Зі зброєю в руках: застрелили фотографа, перелякали сусідів і грали в рулетку Молодята на Сицилії, Валентина Антіра й Ігнассіо Лікодіа, на власному весіллі випадково застрелили фотографа. Пара позувала з рушницею, вона виявилася зарядженою і раптово вистрілила. Фотограф, котрий мав намір зробити гарний знімок, впав убитий з кулею в голові. Поліція висунула обвинувачення не молодятам, а батькам нареченого: ідея позувати з гвинтівкою, імовірно, належала саме їм. У фотографа залишилися дружина і дитина. Англійці Рой та Вел Уортінгтон відзначали срібне весілля в пабі, коли в нього увірвалися озброєні поліцейські з собаками, а біля вікна приземлився поліцейський вертоліт. Виявилося, правоохоронців викликав один з місцевих жителів, побачивши, що в паб сходяться озброєні люди. З’ясувалося, що зброя пластикова і була частиною маскараду: весілля святкувалося в ковбойському стилі. Поліцейські пояснили, що вертоліт просто був неподалік. Молодят карати не стали. У 2010 році в Астрахані свідок сказав: «Я за молодих хоч померти!» і вистрілив собі в скроню. Зброя дала осічку. Навіщось пістолет вихопив гість. Приставив пістолет до своєї скроні, і цього разу справа закінчилася кривавою трагедією. Пістолет був заряджений гумовими кулями, але все-таки поранення було смертельним. Проти свідка, який присягається, що перед весіллям вийняв усі кулі, порушено кримінальну справу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також