Кутовий

1466 0

Кутовий

Міні-футбольний клуб «Рівне» наступного сезону виступатиме у першій лізі чемпіонату України.

За словами віце-президента МФК «Рівне» Віталія Засморжука, для вищої ліги потрібно щонайменше мільйон гривень, у нашої ж команди таких коштів немає. Нагадаємо, що незважаючи на останнє місце минулого року у вищій лізі, на новий сезон рівняни зберегли за собою право і надалі виступати серед еліти. Рівненська спідвейна команда «Ураган» після трьох поразок таки здобула перемогу в чемпіонаті Української ліги спідвею. У себе на майданчику Володимир Трофимов та його команда перемогли львівський «СКА» — 45:39. Найбільший внесок у перемогу зробили латвієць Андрій Корольов — 15 очок та поляк Павел Мєсьонц — 14. Наступний матч чемпіонату УЛС у Рівному заплановано на 19 серпня, згідно з календарем «Каскад» прийматиме «Ураган». Але цілком можливо, що на прохання Володимира Трофимова цю гонку перенесуть на дещо раніший термін. Дві срібні медалі на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WPKA, що завершився у столиці Іспанії Мадриді, здобули рівняни Ігор Гуцалюк (категорія до 88,5 кг) та Роман Кроль (до 76 кг). У фіналі наші земляки програли росіянам. Змагання з риболовного спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату відбулися у Здолбунові. Подібний турнір на Рівненщині проводився вперше. На березі тамтешнього гідропарку зібралося 17 рибалок-візочників. У підсумку перемогу здобув Олександр Мурашко, який за три з половиною години впіймав 45 рибин. У чемпіонаті області з футболу відбулися матчі 10-го туру: «Ізотоп» — «ОДЕК» — 3:0, «Амако» — ФК «Вельбівно» — 5:2, «Волинь-Цемент» — «Хімік» — 0:2, «Случ» — «Славія» — 0:0. Таким чином, лідирує, як і раніше, «Случ», втім, на двоочкову відстань до нього наблизився «Ізотоп». Срібну медаль у груповій гонці на чемпіонаті України з велоспорту серед спортсменів до 23 років, що завершився у Феодосії, посів представник Рівненщини Дмитро Чужда. В індивідуальній гонці він був сьомим. Таким чином, Дмитро здобув путівку на молодіжний чемпіонат Європи. Дмитро є молодшим сином відомого в минулому рівненського велосипедиста Олега Чужди, який нині разом з родиною мешкає в Іспанії, хоча його сини захищають кольори саме України. Старший син Олега Чужди (теж Олег) у Феодосії змагався серед дорослих і посів у груповій гонці п’яте місце, а в індивідуальній — шосте. Дві медалі на Кубку Президента Молдови з велоспорту серед юнаків здобув рівнянин Павло Давидюк. Срібні медалі він виграв у гонці-критеріум та у «розділці». Змагання відбувалися у Кишиневі.