Кутовий

946 0

Кутовий

Три поспіль виїзні перемоги здобули баскетболістки рівненської команди «Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП»... Представники Рівненщини з перемог розпочали чемпіонат України з баскетболу у першій лізі... Бронзову медаль на юнацькому чемпіонаті України з вільної боротьби... Чотири сотні учасниць з 46 команд...

Три поспіль виїзні перемоги здобули баскетболістки рівненської команди «Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП». Спочатку підопічні Валерія Жартуна обіграли БК «Франківськ» — 74:65, а потім у Львові місцеві клуби «Політехніка» — 63:48 та ЛДУФК — 78:50. Попереду на рівнянок на цьому етапі очікує ще три домашніх поєдинки проти цих же суперниць — 28 листопада, а також 5 і 6 грудня.

Представники Рівненщини з перемог розпочали чемпіонат України з баскетболу у першій лізі. Сарненський «Маяк» у Рівному двічі обіграв БК «Житомир» — 80:68 та 78:64, а рівненський «БК-93-ОШВСМ» у Червонограді був сильнішим за «Шахтар» — 79:76 та 110:67. Крім згаданих команд, у підгрупі «Північ-Полісся» також грають БК «Львів» та БК «Коростень», які розійшлися миром.

Бронзову медаль на юнацькому чемпіонаті України з вільної боротьби, що завершився у Броварах, здобув вихованець Рівненської ДЮСШ №5 Олександр Грицюк. У ваговій категорії до 73 кг наш земляк здобув 4 перемоги і лише раз програв.

Чотири сотні учасниць з 46 команд зібрав у Рівному турнір з художньої гімнастики «Золота осінь». Змагалися як чотирирічні грації, так і майстри спорту. Ці змагання у нашому місті пройшли вже увосьме.