Квіткарки з Костополя запровадили цінник «Скільки не шкода!», щоб допомогти військовикам

665 0

Ми у соцмережах:

Квіткарки з Костополя запровадили цінник «Скільки не шкода!», щоб допомогти військовикам

У магазині "Квіти", що знаходиться на вулиці Грушевського у місті Костополі, Наталія Сидорук, Катерина Балдінська, Олена Бровко готують гарні весняні букети. Це й не дивно, адже незважаючи ні на що, весни без квітів не буває. Як, до речі, і без таких миловидних жінок. Усі вони стали волонтерами, які допомагають власниці магазину Оксані Левченко.

Скільки коштують тюльпани та троянди? 

- Скільки не шкода, - відповіли волонтерки в один голос та пояснили, що в цей воєнний час в магазині і справді діє цінник: "Скільки не шкода!". Продавчині-волонтери розповіли, що в цей критичний для всіх нас час всі кошти, вторговані за квіти, спрямовуються на допомогу захисникам України.

Власниця магазину Оксана Левченко підтвердила цю інформацію Новинам Костопільщини і додала, що квіти в її магазині сьогодні не є засобом прибутку, а засобом допомоги бійцям Збройних сил України та людям, які боронять нашу землю.

- Українським військовим даруємо квіти безкоштовно, - зізналася Оксана Левченко. - Також безкоштовно доставляємо квіти матерям бійців, котрі сьогодні воюють на передовій. Втім, знаючи нашу благодійну позицію, бувають випадки, коли за невеликий букет одні платять по тисячу, а то й більше гривень, а інші за 15 свіжих троянд дають 20 гривень. Нехай це буде на їхній совісті, бо всі кошти за квіти ми спрямовуємо нашим захисникам, відвертаючи цим війну. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також