Ламають дурня: у Рівному не можуть знайти маршрутника, який образив дітей героя Небесної сотні

1540 0

Ми у соцмережах:

Ламають дурня: у Рівному не можуть знайти маршрутника, який образив дітей героя Небесної сотні

Сьогодні у Рівному засідала постійна комісія з питань транспорту. Міські депутати хотіли побачити перевізника, водії якого ображали дітей героя Небесної сотні.

 Нагадаємо, що прикрий випадок із дітьми Валерія Опанасюка стався на маршруті №58. Ніхто з водіїв не хотів перевозити дітей безкоштовно. Хоч вони мали на це право.

Однак уже на засіданні комісії перевізники, які працюють за маршрутом №58, почали вмикати дурня, розповідає міський депутат Анатолій Лащук:

- На 11 маршруток, які забезпечують проїзд маршрутом №58, є шість власників. Із них на комісію прийшло лише троє. Усі в один голос почали розповідати, що не знають про те, чий водій таке вчинив. Проблема й у тому, що діти знають лише колір маршрутки, але не записали номерний знак чи як звали водія.

Було вирішено, що тепер в усіх маршрутках за №58 на видному місці розмістять оголошення. Дітей героїв Небесної сотні, воїнів АТО, діти-інваліди та діти багатодітних родин будуть перевозитися безкоштовно. І це не залежатиме від того, чи є у салоні маршрутки уже пенсіонери-пільговики, чи немає.

Щодо пенсіонерів, то до 18 години в кожній маршрутці буде два пільгових місця, а після 18 години – 4 пільгових місця.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також