Ламають трибуни та зривають стільці: у Рівному почали реконструкцію «Авангарду» (ФОТО)

2445 0

Ми у соцмережах:

Ламають трибуни та зривають стільці: у Рівному почали реконструкцію «Авангарду» (ФОТО)

У Рівному до стадіону «Авангард» пригнали техніку, а саму споруду почали огороджувати будівельним парканом.

 Будівельники за допомогою крана демонтують західну трибуну, яка вважається основною, та зривають стільці. Після цього приберуть і східну трибуну.

На стадіон уже приїздило керівництво міста та президент футбольного клубу «Верес» Олексій Хахльов. Вони проводили нараду із директором фірми «Фіалка» Юрієм Фалком, яка виграла тендер на виконання робіт.

За словами Фалка, найважчим етапом буде перенесення усіх комунікацій. Адже вони знаходяться на тому місці, де в майбутньому має будуватися легкоатлетичний манеж:

- Сам демонтаж триватиме до травня. Після цього буритимемо палі. Глибина їх залягання в середньому становитиме 12 метрів. Вони стануть основою для двох табло у північній та південній трибунах. Загалом для основи нового стадіону буде забито 600 таких паль. Потім почнемо виготовляти металоконструкції.

Для допомоги компанія «Фіалка» залучить субпідрядників: палі забиватиме київська організація, а конструкції з металу виготовлятиме фірма «Экорембуд».

Для того, щоб інформувати рівнян, компанія планує найняти прес-секретаря. Також «Фіалка» погодилася, щоб фанати футбольного клубу «Верес» встановили на стадіоні відеокамери. Цей проект вони назвали «чорно-червоні очі».

50 мільйонів гривень, які для реконструкції стадіону виділила Рівненська міська рада, вистачить до початку осені. Загалом, щоб виконати усі роботи, заплановані у 2019 році, потрібно 100 мільйонів гривень.

Як уточнив директор стадіону «Авангард» Олександр Алембіта, усі спортивні секції уже виїхали із підтрибунних приміщень.

На місці з адміністрації стадіону постійно перебуватиме лише директор, головний бухгалтер, інженер та електрик, які стежитимуть за процесом:

- Зняті пластикові сидіння зі стадіону можливо ще десь використаємо. Однак треба подивитися, чи можна їх у подальшому експлуатувати. Якщо ні, то здамо їх як звичайну пластмасу.

Бігові доріжки ж будуть передані рятувальникам. Вони встановлять їх у себе на вулиці Млинівській, щоб проводити там змагання.

Додамо, що реконструкція стадіону «Авангард» завершиться у 2021 році.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також