Легендарний Смик приїде до Рівного, щоб бути в журі фестивалю бардів

654 0

Ми у соцмережах:

Легендарний Смик приїде до Рівного, щоб бути в журі фестивалю бардів

Уперше в Рівному відбудеться Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ».

До складу журі фестивалю, який відбудеться 14-15 березня, увійшли такі імениті автори-виконавці, як Олександр Смик, Едуард Драч, Наталка Криничанка, Дмитро Лінартович та Микола Тимчак.

На фестиваль запрошено багато цікавих та відомих особистостей, серед яких учасники та переможці перших фестивалів української пісні «Червона рута», «Оберіг». Так, серед цьогорічних учасників та гостей фестивалю – Тарас Житинський (Великобританія), Віктор Нестерук (Київ), Неля Франчук (м. Київ), Віктор Нестерук (м. Київ), Валерій Марченко (м.Рівне), Христина Панасюк (м. Рівне), Славінська Вікторія (м. Дніпро) та багато інших цікавих гостей.

Відкриття фестивалю та концерт-конкурс учасників і гостей відбудеться 14 серпня в залі камерної та органної музики. Того ж дня увечері в козацькому таборі «Гайдамаки» (на вул. Млинівській) відбудеться концерт-знайомство біля вогнища, куди запрошуються усі бажаючі погрітися піснею та українським поетичним словом.

15 серпня з 14.00 год. в парку імені Тараса Шевченка на літній сцені відбудеться гала-концерт та нагородження учасників фестивалю. Планується провести виставку-продаж книг, дисків та інших творчих доробок від учасників і гостей фестивалю.
Основні організатори фестивалю: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Асоціація діячів авторської пісні та співаної поезії Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Громадська організація «Український клуб авторської пісні та співаної поезії», клуб авторської пісні та співаної поезії «BACKinБАРД».

Фестиваль приурочений святкуванню цього року 30-річчя Незалежності України та є унікальним в межах всієї України.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також