Легкоатлетка з Рівненщини виборола «срібло» на чемпіонаті України

1140 0

У Івано- Франківськ в урочище Демянів лаз відбувся чемпіонат України з кросу дорослих молоді, юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР.

У змаганнях брали участь 470 учасників з 25 регіонів України. Команда Рівненської області серед 25 команд регіонів посіла п’яте місце . Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться у 9 грудня у Тельбузі.

Вихованка Костопільського ліцею - Яна Боровець, яка не зважаючи на складність кросової траси, стала срібним призером з бігу на дистанції 2 км серед дівчат старшої вікової групи. Шостою фінішувала на дистанції 1 км Уляна Рачинська та десятим перетнув лінію фінішу у бігу на 3 км Юрій Ткачук.