Лєнін і Снігуронька

828 3

Насправді Снігуроньку вигадав Сталін наприкінці тридцятих років минулого століття. Але про це трохи згодом. Для початку оглянемо земну кулю, що дуже легко тепер зробити через звичайний смартфон.

Повсюди, від британського Лондона до бразильського Ріо-де-Жанейро, від італійського Риму до австралійського Мельбурна, від американського Вашингтона до філіппінської Маніли світяться кольоровими вогнями різдвяні дерева, а на центральних вулицях, базарах та в магазинах тисячі Святих Миколаїв — від маленьких іграшкових до живих: аби стати Миколаєм, достатньо надіти червоно-білу шапку. І ніде, окрім кількох країн колишнього СРСР, немає навіть натяку на Снігуроньку. Так само як немає «новорічної ялинки» та Діда Мороза. Усе це для нас придумав Сталін, винищивши перед цим мільйони людей. Для тих, хто залишився, замість християнського Різдва запровадили радянський «новий рік» із ялинками, Дідом Морозом та Снігуронькою. На новий рік слід було спочатку слухати привітання «вождя», а потім напиватися горілки, щоб назавтра нічого не пам’ятати. Упродовж десятиріч впроваджували цю «традицію». І досить успішно — офіційно напитися під новорічною ялинкою було набагато приємніше, аніж йти на «демонстрацію трудящих». Так ми і жили, так і продовжуємо жити. Але світ тепер відкритий, тож нікуди не подітися від Святого Миколая, який в останні роки добряче потіснив у нас сталінського узурпатора на прізвисько «Дід Мороз» та невідомо звідки вигадану «Снігуроньку». Можете перевірити: такого персонажа немає у жодній казці народів світу, тим більше у жодній релігії. Якщо придивитися, то саме Снігуронька руйнує віковічний образ Святого Миколая — який він святий, коли поруч з ним помірно сексуальна чи то дівчина, чи то молодиця? Яке Різдво Христове із суворим постом і молитвами? Все можна, все дозволено! Пий, гуляй, веселись! Звісно, що не все так погано. Кажуть, що у Вінниці ніби Діда Мороза офіційно заборонили рішенням міськвиконкому разом із Снігуронькою, затвердивши головним Святого Миколая. Смішно? Можливо, і смішно було б, якби ота Снігуронька не обіцяла нині з кожного стовпа все, що завгодно, не «гарантувала» б того, на що не здатна. Запитаєте, до чого тут Лєнін? А до того, що саме він першим надурив народ, пообіцявши все задурно роздати та поділити. А вже потім Сталін вигадав Снігуроньку. 

Микола НЕСЕНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Дмитро 02:34, 13.12.2018

    Микола НЕСЕНЮК ти наркоман. Снігурка з"явилася ще в Російській імперії, який Сталін? :)

  • Рівнянин 07:18, 13.12.2018

    Несенюку респект за тролінг отієї путінської хвойди, яка знову пнеться до корита

  • БИРТМАН 01:19, 17.12.2018

    Несенюк при Совку був бидло-баригою і фарцовщиком, тулив меломанам вініли запіляні. А зараз чеше шось про Леніна і Сталіна. Несенюк - ти дебіл!

Залиште вiдповiдь

Читайте також