Лесбіянки зі США годують 11-річного прийомного сина гормональними препаратами, готуючи до зміни статі

2271 0

Ми у соцмережах:

Лесбіянки зі США годують 11-річного прийомного сина гормональними препаратами, готуючи до зміни статі

Лесбійська пара з Каліфорнії стверджує, що їхній 11-річний прийомний син Томмі мріє змінити стать і стати дівчинкою на ім’я Теммі. Тому вони добилися того, щоб дитина почала приймати гормони, що блокують початок статевого дозрівання. На думку «матусь», це дасть йому більше часу для того, щоб остаточно визначитися зі своєю майбутньою статевою приналежністю.

Але навіть у толерантній Каліфорнії найшлися противники даної ініціативи. На їхню думку, 11-річна дитина не може приймати в такому віці рішення, що змінить все її життя. І вже тим більше, батьки не повинні підштовхувати її до цього. Професор психіатрії Університету Джона Хопкінса Пол Макх’ю вважає прийомних батьків хлопчика безвідповідальними й звинуватив їх у жорстокому поводженні з дитиною. «Це все одно що робити ліпосакцію дитині-дистрофіку. Хлопчик страждає від розладу психіки, а не від розладу організму. Зміна статі не допоможе йому потоваришувати зі своєю психікою», — заявив він. З ним згоден і головний редактор відділу здоров’я Foxnews Менні Альварес. За його словами, вживання гормональних препаратів недоречне для природного розвитку організму хлопчика, все це може призвести до сумних наслідків для здоров’я Томмі. «Навіть дорослі транссексуали, котрі вживають гормони, входять у групу ризику — у них вищі шанси одержати проблеми із судинами або захворіти на рак. Що вже казати про дитину? Йому варто дочекатися кінця статевого дозрівання і тільки потім проходити процедуру зі зміни статі», — вважає він.

Томмі Лобел
Однак Паулін Морено і Дебра Лобел (прийомні батьки) впевнені, що прийом препаратів піде Теммі (так вони називають сина) на користь і допоможе йому знайти відповідь на головне запитання його життя. За їхніми словами, дитина почала ідентифікувати себе як дівчинку з трирічного віку. Вивчаючи в ранньому віці мову жестів через дефект мови, Томмі показав їм: «Я дівчинка». Спочатку вони подумали, що хлопчик просто помилився, але той завзято повторював, що є дівчинкою. У віці сім років він пообіцяв скалічити свої статеві органи, тоді ж психіатри діагностували в нього розлад гендерної ідентичності. Після консультацій з лікарями кілька місяців тому хлопчик почав приймати блокатори гормонів, це буде продовжуватися доти, доки йому не виповниться 14-15 років. Тоді йому доведеться визначитися, в якому статевому «руслі» розвиватися — у чоловічому або жіночому. Опоненти лесбійської пари відкритим текстом звинувачують жінок в тому, що це саме вони вплинули на поведінку усиновленого хлопчика, змусивши його сумніватися у своєму чоловічому началі, і просять соціальні органи як слід перевірити цю родину.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також