Левішин у Гданську — одинадцятий

705 0

Рівненський мотогонщик Марко Левішин не зміг поборотися за медалі у фіналі чемпіонату Європи зі спідвею серед гонщиків до 21 року. У цій гонці Марко двічі фінішував другим, ще двічі — третім. У підсумку шість очок, які дозволили посісти серед сімнадцяти учасників одинадцяте місце.

Нагадаємо, більше тижня тому Левішин виступав у фіналі чемпіонату світу серед юніорів, де посів дванадцяте місце. Тоді наш гонщик багато падав, але при цьому один заїзд виграв. Після тієї гонки менеджер спортсмена Сергій Головня, нарікав, що Маркові треба попрацювати над психологією, щоб не гарячкувати. Гонку у Гданську він провів спокійніше, але на підсумковому результаті це поки що особливо не позначилося.

Також нагадаємо, що торік у фіналі юніорського чемпіонату Європи, що проходив у Рівному, Марко Левішин посів сьоме місце. Варто зазначити, що цього року через карантин спідвеїст мав значно меншу кількість змагань, ніж торік. Зокрема, цьогоріч у Рівному не відбулося жодної з шести запланованих гонок.