LG представила пральні машини з функцією сушки

2057 0

Ми у соцмережах:

LG представила пральні машини з функцією сушки

Фахівці корейського технологічного гіганта розповіли про моделі пральних машин з повноцінною сушкою білизни, які вже можна придбати в українських дилерів компанії

 Далеко не всі сучасні квартири дозволяють сушити велику кількість випраних речей — для цього елементарно не вистачає місця. З цієї характерною для мегаполісів проблемою допоможуть впоратися пральні машини з сушкою LG. Щоб дістати з машини вже суху білизну, досить просто встановити необхідний рівень вологості випраних речей — інше машина зробить сама.

Сьогодні в асортименті бренду представлені три моделі таких машин.
 

LG FH6G1BCH2N

Особливе місце в модельному ряді пральних машин займає модель LG FH6G1BCH2N. Це єдина пральна машина в Україні, яка здатна стирати одночасно два завантаження білизни або 12 кг. По суті це 2 машини в одному корпусі: одна для великих партій речей і друга — для більш дрібних. Якщо в основному відділенні зручно прати постільну білизну, велику кількість повсякденних речей та ін., то додатковий відсік стане в нагоді для рушників, дитячого одягу і білих речей.

Виробник реалізував в даній моделі масу технологій і рішень:

• Прання паром TrueSteam ™ для м'якості, захисту від алергії і свіжості.
• Функція швидкого прання TurboWash ™, яка дозволяє випрати всього за 59 хвилин з мінімальним споживанням води та електроенергії.
• 6 motion ™ — шість режимів обертання барабану адаптовані до різних тканин та ступенів забрудненості речей.
• Inverter Direct Drive ™ — інверторний двигун з прямим приводом на барабан економно витрачає енергію і відрізняється високою надійністю і низьким рівнем шуму завдяки відсутності пасової передачі.
• Управління через Wi-Fi — запуск прання з будь-якого місця в будь-який зручний час.

 

F2J6NM0W

Модель із завантаженням 6 і сушінням до 4 кілограм білизни. Забезпечена інверторним двигуном, функцією 6 motion ™ і унікальною опцією Tag On для смартфонів з чіпом NFC.

Відрізняється низьким рівнем шуму, обладнана (як і FH6G1BCH2N) функцією діагностики зі смартфону. LG гарантує надійну роботу двигуна протягом десяти років.
FH296CDP3

Остання з трьох моделей, представлених в українських магазинах, LG FH296CDP3 дозволяє прати 6, сушити 3 кг білизни, також має інверторний мотор з прямим приводом на барабан з 10-річною гарантією і інші опції: 6 motion ™, діагностика зі смартфону, низький рівень шуму та ін.

Машина оснащена технологією контролю напруги в діапазоні від 174 до 400 вольт.

 

LG в українських магазинах

Даний матеріал надав сайт Lg.com/ua — офіційний представник корейської компанії в Україні, який співпрацює з усіма великими торговими мережами країни — Comfy, AЛЛО, Moyo, F.ua, Rozetka, Eldorado, Фокстрот та ін. — і гарантує якість і надійність всієї техніки, представленої в каталозі.

За допомогою сайту компанії можна знайти і замовити в одному з українських магазинів будь-який товар з асортименту LG з гарантією на ремонт і обмін з дотриманням європейських стандартів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також