Під час операції Умару Фаруку видалили зайві кінцівки, і лікарі кажуть, що він зможе нормально жити.
Фарук народився з рідкісною — одна на мільйон — аномалією під назвою полімелія, під час якої ембріон в утробі розвивається нормально, але є зрощеними близнюками. На більш пізніх стадіях один плід «розчиняється», залишаючи після себе зайві кінцівки сильнішому з близнюків.
Глава Національного інституту дитячого здоров’я в Карачі професор Джамаль Раза повідомив, що операцію провела команда з п’яти лікарів. «Дитина у безпеці і здорова», — заявив Раза. Перед операцією лікарям довелося визначити, які з багатьох кінцівок належать Фаруку, а які — ненародженому близнюку.
![]() |
|
|
| |
Також повідомляється, що в оплаті операції батькові дитини Імрану Шейху допоміг регіональний уряд. Шейх заявив: «У нас бідна родина, ми вдячні уряду й лікарям за допомогу моєму малюку й успішну операцію».






