Ліхтарі в Рівному стоять, але «зебри» не освітлюють

509 0

Ми у соцмережах:

фото: 4 влада

Упродовж останніх п’яти років у Рівному оновлювали пішохідні переходи: робили пониження для маломобільних людей, оснащували тактильною плиткою, встановлювали вуличне освітлення, наносили нову розмітку.

На деяких переходах розмітка давно стерлася, тактильна плитка посіріла, а от світла від нових ліхтарів на деяких вулицях люди так і не бачили. Неосвітленими нині залишаються пішохідні переходи на трьох вулицях: Відінській, Степана Бандери і Чорновола. Ліхтарі там є ще з минулого року, але й досі не світять. Чому?

Виявляється, що ліхтарі не експлуатують, бо для них треба зробити сертифікати і технічні паспорти. На таку документацію для кожного переходу потрібно близько 30 тисяч гривень. Ці гроші, сподіваються, виділятимуть на найближчій сесії міськради, коли розподілятимуть видатки з бюджету розвитку.

Олена Москальчук, заступниця начальника управління ЖКГ:

— Я думаю, комісія погодиться виділити на пішохідні переходи кошти, бо ліхтарі вже готові, потрібно лише здати їх в експлуатацію. Як тільки міськрада проголосує за фінансування, ми якнайшвидше замовимо техпаспорти і здамо ліхтарі в експлуатацію.

Анатолій Чугуєвець, секретар бюджетної комісії:

— Якщо говорити про вулиці Відінську, Чорновола і Степана Бандери, то ми вже обговорювали на бюджетній комісії, що це об’єкти, які мають фінансуватися першочергово і бути завершені. Виходячи з попереднього рішення, сподіваюсь, що видатки на цю документацію профінансують.

Також на цей рік розроблено проєктну документацію і профінансовано проєкт на вулиці Дворецькій, де мають бути три освітлених пішохідних переходи.

Дарія БОРИСОВИЧ.

Фото: 4 влада


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також