Скільки квартир отримають військовики у будинку, який зводять на території військової частини Рівного

1610 0

Ми у соцмережах:

Скільки квартир отримають військовики у будинку, який зводять на території військової частини Рівного

На території військової частини на вулиці Олени Теліги у Рівному ще тільки розчищають майданчик для забудови цілого житлового кварталу, проте вже виставили ще не збудовані квартири на продаж. Двокімнатна, площею понад 63 кв. м, коштуватиме 37 тисяч доларів. Це той самий будинок, в якому отримають квартири й військовослужбовці з Держзв’язку.

Андрій Клевцов, начальник відділу Держзв’язку в Рівному:

— Ми уклали договір із будівельною фірмою «Стоград», передавши їй землю в постійне користування на період будівництва. Ділянка залишається у власності Держзв’язку. Нам пообіцяли надати для військовослужбовців, які перебувають в черзі на житло, 80 квартир. Звісно, цього недостатньо для всіх, хто потребує. Це будуть однокімнатні, двокімнатні або й трикімнатні квартири залежно від потреб конкретної сім’ї.

Як зазначається на сайті забудовника, житловий комплекс із закритою територією матиме назву Family City. Першу чергу планують здати вже до 2023 року. Як повідомив директор з розвитку компанії «Стоград» Мирослав Черній, будинки будуть не вище 9 поверхів. Загалом тут буде 700 квартир.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також