Лісівники підрахували, скільки продали хвойних дерев

559 0

Ми у соцмережах:

Лісівники підрахували, скільки продали хвойних дерев

Майже 5 тис різдвяних дерев на суму 420 тис грн. реалізували до новорічно-різдвяних свят лісогосподарські підприємства Рівненщини, а це майже вдвічі менше, ніж минулого року

Це були переважно гуртові покупці, які купують відразу більшу кількість святкових дерев. Водночас лісівники реалізовували ялинки та сосни поблизу лісництв та спеціалізованих магазинах «Лісовичок».

Загалом, державні лісгоспи підприємства Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства виростили цьогоріч 153 тис новорічних дерев, щоб повністю забезпечити потреби споживачів.

Дерева виростили на спеціальних плантаціях, площа яких 136 га., на них росте 654 тис. новорічних ялинок.

Також у 2022 році в області посаджено 11 га нових плантацій новорічних ялинок.

Рівненськк обласне управління лісового та мисливського господарства наголошує, що заготівля святкових дерев здійснюється виключно під запити і потреби споживачів.
Споживачам пропонували сосни звичайні, ялини, ялиці. Також реалізовувати новорічні дерева в горщиках.

Новорічні ялинки, заготовлені у держлісгоспах, маркуються спеціальними уніфікованими засобами:
- самоклейними етикетками
- пластмасовими бирками-стяжками

Штрафні санкції за незаконну вирубку новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу та адміністративного чи кримінального (у разі істотної шкоди) штрафу. Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметра дерева у корі біля шийки кореня. Для громадян мінімальний розмір штрафу становить 510 грн., а сума відшкодування збитків від 599 грн. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також