![Лісівники прибрали улюблене місць відпочинку рівнян](/img/650/lisivniki-pribirali-ulyublene-mists-vidpochinku-ri20190419_5086.jpg)
Лісівники сьогодні прибирали у Рівному.
Працівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства долучилися до проведення в Рівному акції з благоустрою територій населених пунктів, яка традиційного організовується до Дня довкілля. Цьогоріч його відзначатимуть 20 квітня.
Лісівники прибирали території поблизу озера Басів Кут – одного з улюблених місць відпочинку рівнян. Кілька вантажівок минулорічного листя та сміття – результат сьогоднішнього участі працівників облуправління в упорядкуванні обласного центру.