Літо: плавальний сезон у розпалі

2049 0

У ці дні в Амстердамі проходить юніорський чемпіонат Європи з плавання. Рівне на змаганнях представляє вихованка СДЮШОР Катерина Дікіджі. Рівнянка виступатиме одразу на кількох дистанціях — 50 та 100 м вільним стилем, 50 та 100 м на спині. Надії на успіх Катерини вселяє те, що незадовго до цього вона досить впевнено виступила на юнацькому турнірі за участю збірних Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії, Румунії, де здобула 6 золотих нагород та одну бронзову. Також непогані результати вона показала на внутрішньоукраїнських дорослих змаганнях.

У ці дні в Амстердамі проходить юніорський чемпіонат Європи з плавання. Рівне на змаганнях представляє вихованка СДЮШОР Катерина Дікіджі. Рівнянка виступатиме одразу на кількох дистанціях — 50 та 100 м вільним стилем, 50 та 100 м на спині. Надії на успіх Катерини вселяє те, що незадовго до цього вона досить впевнено виступила на юнацькому турнірі за участю збірних Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії, Румунії, де здобула 6 золотих нагород та одну бронзову. Також непогані результати вона показала на внутрішньоукраїнських дорослих змаганнях. — На Літніх спортивних іграх та чемпіонаті України, які паралельно проходили в Євпаторії, Катерина посіла три п’ятих місця, вважаю це успіхом, — говорить голова обласної федерації плавання Петро Петришин. — А загалом, як оцінюєте виступ збірної на цих змаганнях? — Враження залишилося двояке. На чемпіонаті України, де вівся очковий залік, ми впевнено посіли перше місце в другій групі. Інша справа Літні спортивні ігри. Там вперше залік вівся за медалями, як на Олімпійських іграх. Ми здобули лише одну срібну медаль, яку виграла Анна Хлістунова, а відтак були лише десятими. Звісно, що розраховували на більше від провідних наших спортсменів. Від Хлістунової чекали «золота». Дмитро Назаренко — 15-разовий чемпіон України, посів лише п’яте місце.