Льонокомбінат виготовляє для рівнян одяг гіршої якості, ніж для поляків

11721 0

Ми у соцмережах:

Льонокомбінат виготовляє для рівнян одяг гіршої якості, ніж для поляків

Так стверджують самі рівняни, які відвідували магазини марки «Goldi» у Вроцлаві та Варшаві. Кажуть, що й вибір там більший, а ціни - нижчі.

Фото магазину ТМ «Goldi», під якої продають одяг, виготовлений на Рівненському льонокомбінаті, що належить Олегу Червонюку, опублікував у соцмережі Роман Степанович. Хлопець родом з одного з сіл Рівненської області, працює у Вроцлаві.

«Для тих, хто не зрозумів що я хочу донести, то скажу так що одягу там набагато більше і вибір теж, а про якість я мовчу. А територія Рівненського магазину - це третя частина цього бутіка, так що те що в Рівному я заходив і дивився - повна х..рня», - пише автор фото.

Поряд з його постом в групі «Рівне твоє місто», люди коментують, що одяг, якій придбали в магазині в Рівному, линяє під час прання і втрачає вигляд вже після невеликого періоду носіння.

«Буваю в Вроцлаві, купував брендові джинси, футболки, куртки. Ціни, порівняно з нашими, нижчі. А “ширпотреб», що в магазині Льонокомбіната, не зможе конкурувати по якості», - пише Борис Дмитрик.

«Асортимент і якість одягу Goldi відрізняється навіть у Києві. Для рівнян залишають аби-що. Рік тому навіть було краще. Виробник втрачає інтерес до українського споживача. Мабуть йому не вигідно», - пише Валентина Бондар.

Проте знайшлися й такі рівняни, які стали на захист рівненського магазину льонокомбінату. Кажуть, що ціни прийнятні і якість відповідна.

«Супер, мені дуже подобається їхній одяг», - написала Леся Горбач.

«Круто те, що ми виходимо за межі країни», - пише Сніжана М.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також