Ляшко на Рівненщині озвучив розмір зарплати лікарів у 2022 році

2705 0

Ми у соцмережах:

Ляшко на Рівненщині озвучив розмір зарплати лікарів у 2022 році

Сьогодні, 20 грудня, з робочим візитом на Рівненщині перебуває Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Серед розглянутих питань – зарплати лікарів та інших працівників медиячних установ. Також він озвучив суму фінансування реконструкції обласних лікарень.

  «У 2022 рік ми входимо із зростання мінімальної зарплати. Для лікарів на рівні 20 тисяч гривень, а мінімальної зарплати середнього медперсоналу – на рівні 13,5 тисячі гривень. Для цього є відповідні кошти», — відзначив Віктор Ляшко.

У рамках «Великого будівництва» на Рівненщині модернізують дві обласні лікарні – дорослу і дитячу. Це передбачатиме реконструкцію корпусів відділень, інфраструктурних об’єктів, а також оснащення закладів сучасним обладнанням. Загалом з держбюджету планується витратити орієнтовно 20 млрд гривень на реконструкцію обласних лікарень для дітей і дорослих по всій Україні.

«Область розуміє всю важливість такої модернізації. І в обласному бюджеті на виготовлення проектно-кошторисної документації для оновлення лікарень вже передбачили 15 мільйонів гривень», - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Віктор Ляшко розповів про плани щодо виділення коштів на спецтехніку, призначену для транспортування недоношених та новонароджених дітей.

Також на нараді йшлося про процедуру контрактування закладів охорони здоров’я Рівненщини для надання медпослуг населенню на 2022 рік.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також