Любов Романюк очолить управління транспорту Рівного

3385 1

Ми у соцмережах:

Любов Романюк очолить управління транспорту Рівного

Депутатка Любов Романюк погодилась очолити управління транспорту Рівного.

Цю інформацію депутатка міської ради підтвердила Суспільному особисто. За словами Любові Романюк, про своє рішення вона уже повідомила міського голову і той відреагував схвально.

Нагадаємо, 25-го липня на сесії Рівнеради, коли обраниця озвучувала проблеми у транспортній галузі, в тому числі і щодо доїзду до мікрорайону Золотіїв, Володимир Хомко публічно запропонував їй очолити управління замість багаторічного начальника Віталія Миронюка – останній наприкінці вересня іде на пенсію. При цьому міський голова, звертаючись до депутатки, сказав: «Кажу при камерах: я вам даю повний карт-бланш, можете робити з транспортною галуззю міста все, що вважаєте за потрібне. Але несете за це відповідальність». Над пропозицією щодо нової посади Любов Романюк тоді пообіцяла подумати.

На питання Суспільного, за що планує першочергово взятись на новій посаді, Любов Романюк відповіла, що вже вивчає позитивний досвід у транспортній галузі інших українських міст, аби зрозуміти, що із цього можна впровадити у Рівному.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також