Люди мерзли у двох чергах, щоб відвідати новий супермаркет в центрі Рівного (ФОТО)

25412 0

Ми у соцмережах:

Люди мерзли у двох чергах, щоб відвідати новий супермаркет в центрі Рівного (ФОТО)

На підземному поверсі у ТЦ «Злата плаза» запрацював новий супермаркет «Сільпо».

Оскільки про відкриття супермаркету анонсували більше місяця, то це принесло ефект. Також посприяли холодна погода і дрібний дощ, які просто змушували рівнян шукати, де від нього можна сховатися.Однак перехожі не стримували подиву: «Це що, така черга в новий супермаркет?».Виявилось, що так. Великі черги були з обох входів у супермаркет: зі сторони парку Молоді та з парковки. Охочі потрапити до супермаркету простоювали у черзі біля входу більше 15 хвилин.


 Усе тому, що охоронці пускали обмаль людей у приміщення, а ті, що зайшли, не поспішали виходити, бо хотіли усе роздивитися.

«Я, по суті, довше простояла на вулиці, ніж ходила маркетом. Руки та ноги страшенно змерзли. Погана ідея – приходити в день відкриття», - сміється студентка Вікторія.Як згодом пояснив начальник охорони Руслан, усе через правила:

«Нам дозволено впускати одну людину на 20 квадратних метрів – усе згідно з законом».Дизайн супермаркету виконаний у стилі «Золотої копальні». Такий підхід вирішив проблему невисоких стель у закладі, бо стіни гармонійно поєднуються з ними.Також елементом декору стали таблиці з назвами відділів, написи на стелі, приглушене світло та колони, оформлені відповідно до стилю.

Весь час покупців супроводжувала новорічна музика.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також