Магазин «Хорошка» на Замковій хоче «підрости»

609 0

Ми у соцмережах:

Магазин «Хорошка» на Замковій хоче «підрости»

Територію речового ринку на вулиці Замковій мають звільнити від кіосків і забудувати багатоповерхівками до 2023 року. Тим часом власники інших комерційних будівель теж хочуть будуватися.

Двоповерховий магазин дитячих речей «Хорошка», втулений кілька років тому біля ринку на вул.Замковій, може «підрости». Його власниця підприємиця Валентина Мельник уже звернулася до міського управління містобудування та архітектури за дозволом надбудувати третій поверх. Архітектори не проти дати дозвіл на добудову, називаючи цю споруду «пам’яткою епохи ринку». Але зроблять це за умови, що зовнішній вигляд та територія навколо торгового центру покращиться.

Катерина Адамчук, архітекторка, яку найняла бізнесменка:

Надбудова третього поверху на другий відбуватиметься в межах існуючих фундаментів об’єкта, площа забудови змінюватися не буде. Планується оновлення фасаду в білий колір та буде забрана надмірна кількість реклами.

Андрій Шевчук, начальник відділу генплану управління містобудування та архітектури:

— Вважаю, що потрібно зачекати, коли реалізується проєкт перебудови ринку. Коли там з’являться багатоповерхівки, то ця будівля буде фоном західного двору житлового комплексу. Тоді й можна буде підібрати фасад, який гармоніюватиме з новобудовами.

Катерина Назаренко, член містобудівної ради:

— Поряд є чимало металевих кіосків, які псують загальний вигляд. Вважаю, що власники будівлі мають домовитися з власниками цих кіосків та їх прибрати. Зрештою, навіть для того, щоб почати якусь реконструкцію, в них немає місця.

Дмитро Котляров, головний архітектор Рівного:

Якщо підприємець хоче отримати дозвіл на реконструкцію, то має переконати місто, що від цієї перебудови ситуація покращиться. Має бути врахований детальний план забудови території ринку, бо цей об’єкт знаходиться поряд. Лише добре опрацювавши усі деталі, можна буде переконати архітекторів, що давати дозвіл на перебудову цієї будівлі є правильним кроком.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також