Супермаркет «АТБ» просить грошей у Рівному на благоустрій

5512 0

Ми у соцмережах:

Супермаркет «АТБ» просить грошей у Рівному на благоустрій

Магазин мережі «АТБ» біля кільця в районі льонокомбінату відкрився нещодавно. По продукти туди ходять і рівняни, і жителі сусіднього Шпанова. До Рівненської міської ради надійшло звернення, в якому адміністрація закладу просить за кошти бюджету облаштувати виїзди, пішохідний перехід та зупинку.

Олександр Третяк, міський голова Рівного, порушив це питання на засіданні виконкому:

— В нас є магазин «АТБ», який на Північному, збудований на території Шпанівської громади. При цьому від нас вимагають встановити там світлофори, зробити переходи, освітлення… Тобто зробити благоустрій виїзду на вулиці міста з цього супермаркету. Чому ми за кошти громади маємо це робити компанії, яка забудувалася на території іншої громади, але використовує наші дороги й інженерні споруди?

Надія Гладкевич, член міськвиконкому, гендиректор групи компаній «РЕНОМЕ», пояснила:

— Ще раніше ми зверталися до влади міста як забудовник житлового масиву «Спектрум», надходило звернення і від забудовника «Рівненської брами». У зв’язку з тим, що це — територія житлової висотної забудови, ми погодили ОДР (організацію дорожнього руху. — Ред.) і минулого року виготовили проєктно-кошторисну документацію щодо облаштування зупинок та пішохідного переходу на цій ділянці. Всі необхідні служби міста погодили цей проєкт. І є рішення про фінансування, прийняті попередньою міською владою. Кошторис складає 1 мільйон 300 тисяч гривень. До «АТБ» це не має ніякого відношення, а має відношення до людей. Це межа міста і району. І ця дорога має велике транспортне навантаження. Аварій там доволі багато.

Це питання збираються обговорити на засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також