Макс Кідрук випускає збірку оповідань

886 0

Ми у соцмережах:

Макс Кідрук. Фото - з його сторінки у Facebook

Рівненський письменник Макс Кідрук випустить нову збірку оповідань. Книга має назву «Заради майбутнього», так називається і одне з оповідань збірки. Книга вийде друком за місяць. Про це письменник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«За понад вісім років назбиралося чимало оповідань, опублікованих у різноманітних колективних збірках і журналах. Деякі з цих оповідань я вважаю вдалими, от вони й здебільшого ввійшли до збірки. Крім них, є ще три нові історії (ідеї двох із них виникли ще 2014-го), але які я не виписував раніше, бо не бачив у тому сенсу. В Україні мало хто друкує оповідання на гонорарній основі. Коли таких  - хороших, тобто - історій назбиралося достатньо, вирішив, що час зібрати їх, підредагувати й видати окремою книгою», - розповідає письменник.

 

Оповідання у збірці абсолютно різні за жанром: горор, техно, гумористичні та драматичні оповідання.

«Хороша збірка має бути різноплановою. Для мене вона здається непоганим зрізом усього того, що написав за останні десять років», - додає пан Кідрук.

Окрім того, восени Максим Кідрук планує випустити новий роман під назвою «Доки світло не згасне назавжди». Презентувати книгу письменник буде під час всеукраїнського туру, де частково розкаже й про збірку.

Замовити збірку можна вже зараз і отримати книгу з автографом.
 
                                                                                                    Дарія Борисович.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також