![Маленькі рівняни у Києві передали Притулі гроші](/img/650/malenki-rivnyani-u-kievi-peredali-prituli-hroshi_20220825_8610.jpg)
Юні волонтери з Рівного, які продавали солодощі на благодійному ярмарку біля ТРЦ "Злата Плаза", передали виторговані гроші Благодійному фонду Сергія Притули. Діти зустрілися із українським волонтером у столиці та особисто віддали 121 237 тис. грн.
Торгово-розважальний центр Злата Плаза подвоїв цю суму, і також передав 121 237 тис. грн. Ще було кілька донатів на картку організаторів ярмарку і загалом це 250000 ₴, повідомляє директор ТРЦ "Злата Плаза" Олександр Оверчук.