«Малинськ» «Волині» не суперник

1491 0

Зимовий чемпіон Рівного футбольний клуб «Малинськ» не зміг у товариській грі на рівних протистояти представнику Прем’єр-ліги «Волині». У поєдинку, що проходив на луцькому стадіоні «Підшипник», вже на 10-й хвилині малинці відзначилися голом у власні ворота.

ФК Волинь Зимовий чемпіон Рівного футбольний клуб «Малинськ» не зміг у товариській грі на рівних протистояти представнику Прем’єр-ліги «Волині». У поєдинку, що проходив на луцькому стадіоні «Підшипник», вже на 10-й хвилині малинці відзначилися голом у власні ворота. До перерви представник Рівненщини пропустив ще двічі. У перерві Віталій Кварцяний майже повністю змінив склад. Гравці, що вийшли на заміну, лише посилили гру «Волині», яка зрештою виграла — 8:0. Три голи у ворота малинців провів Дмитро Козьбан, по одному — Артем Шабанов, Олег Гуменюк, Флорентін Матей та Олександр Воробей. Це вже не перше товариське протистояння клубів з чемпіонату Рівненської області та луцької «Волині». Торік у червні волиняни гостювали у Сарнах, де перемогли «Маяк» — 2:0.