Мама благає допомогти врятувати життя дитині

16008 0

Ми у соцмережах:

Мама благає допомогти врятувати життя дитині

Анна Грушовець із Зарічненщини необхідна дорога операція в Туреччині.

Маленька Аня Грушовець з Зарічного терміново потребує допомоги небайдужих людей. Їй необхідна дорога операція в Туреччині, вартість якої 17 600 євро, повідомляє ТРК Рівне1.

Лікарі поставили дівчинці діагноз структурна епілепсія з частими полімфорними нападами (ГТК, міоклонії). Затримка психомовного розвитку та дизартрія. Нейрогенний сечовий міхур. Пузирно – сечовідний рефлекс. Хронічний рецидивуючий цистит. Пієлонефрит. Енурез. Дисплазія кульшових суглобів, підвивих з обох сторін. Хронічна ЕБВ інфекція.

Дитині необхідна операція на обох кульшових суглобах. Вона дуже дорога, але це – єдиний шанс для дівчинки ходити. У дитини почав деформуватися хребет. Також у Ані важка форма епілепсії, що майже не піддається лікуванню.

Дитину оглянув турецький професор Сердар Баки Албайрак. Він і розповів батькам, що єдиний шанс дитини – операція з встановлення вагусного стимулятора. Таке втручання проводять у турецькій клініці, і воно коштуватиме 17600 євро. У багатодітної сім’ї з села таких грошей немає – мама отримує лише пенсію по інвалідності.

Допомогти можна перерахувавши гроші на картку ПриватБанку - 5168 7573 6991 0924

Телефон мами: 0686771438 - Надія Вікторівна Грушовець. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також