Марина Бех-Романчук: «Атлетка може бути привабливою»

1848 0

Ми у соцмережах:

Марина Бех-Романчук: «Атлетка може бути привабливою»

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук прокоментувала, навіщо викладає в Інстаграм відверті фото і як до цього ставиться її чоловік.

Про це стрибунка в довжину розповіла в прямому ефірі на сторінці АСЖУ в Інстаграмі, передає sport.rayon.in.ua.

Я не скажу, що моя мета – зібрати велику кількість підписників. Я молода дівчина. Я на піку кар'єри, це золота середина для стрибунки в довжину 25 років. Я думаю, що поки ти можеш, потрібно виражати себе. Час іде, і коли мине 15-20-30 років, я не зможу настільки ідеально виглядати. Мені хочеться показувати, що атлетка може виглядати привабливо. Що це не тільки жорстокий спорт, а в першу чергу здоров'я і зовнішність. І, можливо, якісь діти, підлітки, які вибирають вид спорту, подумають про легку атлетику, зауважила Марина.

Спортсменка також додала, що її часто запитують, як підтримувати форму і це дуже приємно мотивувати когось ставати кращим.

Щодо чоловіка, плавця Михайла Романчука, то він, за словами спортсменки, нормально сприймає таке самовираження. І саме Михайло робить більшість фотознімків, крім того жодне фото не потрапляє у мережу без його попередньої згоди.

До слова, підписники тепло реагують на світлини спортсменки та засипають її компліментами. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також