Маршрутки Рівного заполонили зухвалі хлопці, що збирають на благодійність

4004 0

Ми у соцмережах:

Маршрутки Рівного заполонили зухвалі хлопці, що збирають на благодійність

Хлопці 20-25 років з скриньками в руках з’явилися у транспорті Рівного.

 Про це пише у Facebook відома керівниця БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева:

- Враження гидкі.

1. Дивляться прямо в очі, погляд не відводять. Явно проходили якийсь тренінг і навчені так працювати, бо з першого разу так не вийде ні в кого. Розмовляють дуже впевнено і нахабно, вивченими фразами. Теж явно натаскані.

2. Юридично хлопці дуже підковані, одразу починають говорити про Закон про благодійність і про те, що він дає їм право збирати кошти по всій території України.

3. Працюють в парі. Як тільки хлопчик зі скринькою побачив що я не відступаю, розмова затягується (а люди відповідно проходять повз скриньку) одразу з`явився ще один хлопчик на вигляд років 18-19, який поклав гроші в скриньку і почав мені розповідати що він колись керував благодійним фондом, і тут все чесно, а я зводжу наклеп на добрих людей.

Обоє агресивно почали говорити, що якщо я не розбираюсь в питаннях благодійності, то мені спочатку треба вивчити законодавство, а потім заважати їм допомагати дитині.
4. Якщо раніше такі мавпочки клялись що вони волонтери і працюють безкоштовно, то зараз вони впевнено відправляють читати закон де написано що вони мають право використовувати до 20% коштів на зарплату.

5. Тільки хлопчики не хочуть читати інший пункт Закону, де чітко написано

пункт 6.5. "Зміна цілей та порядку використання благодійної пожертви можлива за згодою благодійника або його правонаступників, а також на підставі рішення суду чи в інших випадках, визначених законом або правочином благодійника."

Люди жертвують в скриньку гроші для конкретної дитини, хлопчики самі просять "Допоможіть хворій дитині". Тут не йде мова про зарплату. Вони не мають права брати з цільових пожертв для дитини ні копійки.

На зарплату можна брати 20% з коштів, які прийшли без призначення або ті кошти, де благодійник чітко написав «на адміністративні витрати».

6. Так само зухвало працюють в транспорті. Це взагалі порушення правил дорожнього руху, бо вони відволікають водія і наражають на небезпеку пасажирів.

7. Пропонують викликати поліцію.

8. Відправляють подивитись на їх сайт. Там явно видно, що вони гастролюють по всій Україні. При чому в кожному місті обов`язковий візит в будинок дитини з підгузниками і соками, а як наслідок - мають на руках фоточки з сирітками та подяку від закладу , яку можна викласти в Інтернеті.

9. Де перераховують кошти? Скільки зібрано? Яка частина коштів потрапила вигляді допомоги до дитини? Люди пишуть в коментарях, що мама дитини отримала 3,5 тисяч гривень на місяць. Сказати вам скільки грошей в наповненій скриньці? Зазвичай це 2-3 тисячі гривень. Рахуйте далі самі.


Рева просить, що рівняни не жертвували гроші для неперевірених людей.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також