Майбутнє проблемних новобудов Рівненщини вивчатиме новостворена робоча група

827 0

Ми у соцмережах:

Майбутнє проблемних новобудов Рівненщини вивчатиме новостворена робоча група

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся із вкладниками житлових комплексів фірм-забудовників DBN і «БКМ», зокрема, ЖК «Шоколад», «Ріверсайд», «Erste House», «Флагман», а також «Рівненська Брама», «Мала Швейцарія».

Усі зазначені об’єкти є проблемними, люди роками чекають завершення будівництва, тому присутні обговорили шляхи виходу з ситуації, що склалася. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА, керівництво Рівного, представники правоохоронних органів, профільних депутатських комісій міськради.

Пресслужба Рівненської ОДА повідомила, що за результатами вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть представники інвесторів від кожного проблемного житлового комплексу, фірм-забудовників, керівництва міста, облдержадміністрації, депутатської комісії міськради, профільних департаментів.

Перше засідання групи відбудеться вже цієї середи.

- Маємо розуміти, що ця проблема знаходиться у двох площинах. Перша – законна, тому це питання перебуває на особливому контролі в поліції та прокуратури, задіяний увесь силовий блок. Якщо є ознаки шахрайства, шансів замовчати не буде. Друге – питання власності людей, і вже тут нам потрібно скоординуватись щодо чіткого алгоритму здачі об’єктів, - наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також