Майстер-клас від «Металіста»

1459 0

Чергове свято футболу в Оржеві. Вже втретє у гості до тамтешнього «ОДЕКа» завітав харківський «Металіст». За неофіційною інформацією, перші особи харківського клубу мають тісні бізнес-зв’язки з Оржівським деревообробним комбінатом, і звідси така міцна футбольна дружба. Як і у попередні роки, бронзові призери Прем’єр-ліги не стали церемонитись з чемпіонами Рівненщини — три «сухі» голи до перерви і ще два — після. Підсумковий рахунок зустрічі — 0:5.

Чергове свято футболу в Оржеві. Вже втретє у гості до тамтешнього «ОДЕКа» завітав харківський «Металіст». За неофіційною інформацією, перші особи харківського клубу мають тісні бізнес-зв’язки з Оржівським деревообробним комбінатом, і звідси така міцна футбольна дружба. Як і у попередні роки, бронзові призери Прем’єр-ліги не стали церемонитись з чемпіонами Рівненщини — три «сухі» голи до перерви і ще два — після. Підсумковий рахунок зустрічі — 0:5. Олег Кучер, граючий тренер «ОДЕКа»: — Відчуття найкращі. За «Металіст» я відіграв шість сезонів, у команді ще є гравці, з якими я разом виступав. Сьогодні від харків’ян ми отримали гарний майстер-клас, думаю, для нас це неоціненний досвід. Та й взагалі, пограти з чвертьфіналістом Кубка УЄФА не кожен день випадає, тому свято вдалося. Мирон Маркевич, головний тренер «Металіста»: — «ОДЕК» вчора відіграв на першість області, а тому команді не вистачало свіжості. Для нас же вийшло хороше тренування, раді, що приїхали.