![Майстер-класи, ігри та святкові подарунки: на Рівненщині запрацювала резиденція Святого Миколая](/img/650/maysterklasi-ihri-ta-svyatkovi-podarunki-na-rivnen20181218_8357.jpg)
Днями у селі Волошки Рівненського району почала функціювати резиденція Святого Миколая.
Відвідувачі зможуть долучатися до ігор, розваг та конкурсів від «Майстерні новорічних прикрас». А у власному кабінеті Святого Миколая діти зможуть написати йому листи, особисто поспілкуватися з Миколаєм та навіть отримати подарунки.
Цікавинкою резиденції є мультизал із музичними несподіванками.
Читайте також: У селі на Рівненщині працюватиме резиденція Святого Миколая.