«Майстри нашого міста»: стартує третій сезон профорієнтаційних екскурсій для школярів Рівного від групи компаній «РЕНОМЕ»

973 0

Ми у соцмережах:

«Майстри нашого міста»: стартує третій сезон профорієнтаційних екскурсій для школярів Рівного від групи компаній «РЕНОМЕ»

Починаючи з листопада 2015 року, профорієнтаційний проект "Майстри нашого міста" від групи компаній "РЕНОМЕ" стартує свій третій сезон! Нагадаємо, що з вересня 2014 по травень 2015 року компанія провела 8 екскурсій, для більш як трьохсот рівненських школярів. Основна ціль проекту - розширити світогляд, сформувати у дітей правильне уявлення про різні професії, що спрямує та допоможе їм у власному професійному виборі в майбутньому.

 Для кожного заходу розробляється унікальна програма та маршрут: діти побувають на виробництві ТОВ «РЕНОМЕ - ПАРТНЕР», у головному офісі групи компаній, а також на будівництві «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД». Основною ціллю проекту є зацікавити школярів, розширити світогляд та посприяти їхньому зваженому вибору професії у майбутньому. Під час екскурсій діти ознайомляться більш, ніж з 20 різними професіями. Про особливості роботи начальника виробництва, завгоспа, інженера-електроника, ріелтора, будівельника, кадровика, секретаря та багатьох інших фахівців вони дізнаються від працівників компанії «РЕНОМЕ». Загалом заходи проходять динамічно та весело: школярі розважаються і водночас пізнають нове. Світлини та яскраві дитячі емоції шукайте на сторінці проекту у facebook.

Майстри нашого міста 02

До зустрічей з учасниками третього сезону у компанії уже готові. Профорієнтаційні екскурсії відбуватимуться:

25 листопада 23 грудня 24 лютого 30 березня 27 квітня 25 травня

Місце проведення: група компаній "РЕНОМЕ", м. Рівне.

Майстри нашого міста 03

Більше інформації можна знайти на сайті компанії та офіційних сторінках проекту у facebook та vkontakte.

Майстри нашого міста 04 Майстри нашого міста 06 Майстри нашого міста 07


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також