Майстриня з Квасилова вишила брошку за мотивами відомої марки

818 0

Ми у соцмережах:

 фото - Ірини Кравчук

На Рівненщині майстриня вишила брошку за мотивом марки "Русскій воєнний корабль, іді на...!".

"Русскій воєнний корабль, іді на...!" — це фраза-відповідь українського бійця з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року отримав російський корабель на пропозицію здатися.

Ірина Кравчук проживає у селищі Квасилів Рівненської громади. Жінка – інженерка за фахом, а у вільний від роботи час займається рукоділлям. Суспільному розповіла: вирішила спробувати для себе щось нове і коли це вдалося, ідей з'явилося ще більше.

- Я люблю створювати щось таке, чого раніше не робила. Професійно вмію вишивати хрестиком, робила брошки з бісеру. Але малювати нитками ще не пробувала. Це була творчість для себе, – розповідає майстриня.

Найскладніше було обирати кольори.

- Там у переході неба три різні нитки, плавний перехід. Треба було правильно підібрати нитки. Навіть якщо придивитися, то на руці у військового – синьо-жовтий прапор. Він дуже маленький, і я хотіла саме деталізувати. Спробувала – і вийшло, – додає пані Ірина. - На виконання брошки пішло два дні. "Спочатку намалювала олівцем ескіз на папері. Мені потрібно було для себе знати, що і де буде знаходитись, зрозуміти, які нитки використовуватиму спочатку, які – потім. Останнім вишивала військового, оскільки він найближче.

Суспільному розповіла: на таку увагу й успіх не сподівалася, адже після публікації фото з брошкою на неї вже з'явилися замовлення. "Через те, що в мене вийшло, в мене з'явилося стільки ідей, що реалізувати їх буде дуже цікаво", – каже Ірина.

Поки що про свої наступні задуми майстриня розповідати не хоче.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також