Медалі чемпіонату Європи привезли з Данії Омельчук та Камінська

1160 0

Одразу дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, що завершився у данському місті Оденсе, здобули рівненські пістолетники Оксана Камінська та Олег Омельчук. Обидві нагороди наші земляки вибороли у командному заліку.

Омельчук разом з іншими двома українцями Денисом Кушніровим та Віктором Банкіним вибороли "бронзу", поступившись росіянам та сербам. В особистому заліку Олег став дванадцятим, для виходу до фінальної вісімки рівнянину не вистачило одного очка. Оксана Камінська разом з Інною Клименко та олімпійською чемпіонкою Оленою Костевич на чемпіонаті Європи виборола срібну медаль, залишивши "золото" збірній Сербії. Причому з українського тріо саме Камінська показала найвищий результат. В особистому заліку в Оксани чотирнадцяте місце. Оксана Камінська, срібна призерка чемпіонату Європи: — До данського клімату звикнути було непросто. Там, як у Лондоні, весь час дощі, хмарно, хочеться спати. До того ж хвилювалась, щоб не підвести команду. В останньому пострілі я влучила у "дев'ятку". Коли глянула на табло і побачила, що ми відстали від сербок на одне очко, було прикро. Хоча загалом своїм виступом задоволена. Чемпіонат проходив за новими правилами, було менше часу на стрільбу. До того ж поїхала на змагання я з новим пістолетом, який мені нещодавно придбала наша ОШВСМ. Це був ризик, але пістолет мене не підвів. Олег Омельчук, бронзовий призер чемпіонату Європи: — Прикро, що я не зміг пробитися до фіналу в особистому заліку. За новими правилами необхідно стріляти швидше, а я не завжди встигав за часом. Можливо, треба було по-іншому скласти план підготовки. А то перед чемпіонатом я показував високі результати, влучав у "десятки", а це з психологічної точки зору не дуже добре. Напевно, варто було більше працювати вхолосту. Сергій Бондар, тренер: — Приємно, що спортсмени, які у нас виросли, змогли вибороти одразу дві медалі на чемпіонаті Європи. Чи могли виступити краще? Думаю, що могли, і в Олега, і в Оксани ще є чималий потенціал. Можливо, перед стартом недопрацювали, але все одно молодці. Головне, що нам у Рівному вдалося збудувати систему, яка з 2001 року приносить плоди. За цей час вже п'ятеро наших спортсменів ставали призерами та чемпіонами Європи та світу, вигрававали Кубок світу, достойно виступали на Олімпійських іграх. Відпочиватимуть наші провідні стрільці недовго. Вже 11 березня у них розпочнуться збори. Попереду — етапи Кубка світу і чемпіонат Європи з малокаліберної зброї.