Медичний університет імені Богомольця страйкує

1484 0

Ми у соцмережах:

Медичний університет імені Богомольця страйкує

Студенти та трудовий колектив Національного медуніверситету імені О.Богомольця оголосили безстроковий страйк.

"Страйк оголошено у зв’язку з безпрецедентним брутальним та незаконним втручанням керівництва Міністерства охорони здоров’я України в незалежність та самоврядність НМУ імені О.О. Богомольця", - йдеться в повідомленні вишу, пише «Українська правда».

"Починаючи з понеділка, 26 лютого, навчальний процес та наукова діяльність в НМУ імені О.О. Богомольця повністю зупиняються на невизначений час, а всі приміщення університету будуть недоступними для відвідувачів, за винятком приміщень клінік, де лікуються пацієнти", - зазначили представники медуніверситету.

Страйком університет вимагає від президента негайно втрутитися в ситуацію, від голови Верховної Ради та прем'єр-міністра  – "негайно створити комісію із розслідування зловживань керівництвом МОЗ" та "на час такого розслідування усунути від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та відсторонити від виконання своїх обов’язків її заступників".

Вони також вимагають від Уляни Супрун скасувати накази про відсторонення ректора НМУ імені Богомольця Катерини Амосової та про призначення в.о. ректора університету Михайла Захараша, а також негайно забезпечити проведення інтегрованого ліцензованого іспиту «КРОК1. Стоматологія».

20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від обов'язків ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову. Офіційна причина – зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів "Крок 1. Стоматологія".

Амосова заявляє, що на неї тиснув заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, і вважає, що її відсторонення – це "розправа" за відмову здійснити протиправні дії.

20 лютого нового в.о. ректора Михайла Захараша не пускали на робоче місце в Національний медичний університет імені Богомольця.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також