Мер Рима заборонив пити, їсти і шуміти в центрі міста

2571 0

Ми у соцмережах:

Туристи, що відвідують Рим, більше не зможуть втамовувати спрагу або підвищувати голос на історичних вулицях «вічного міста». Новий мер Рима Джанні Алеманно, який балотувався від правих, видав указ про «норми громадської поведінки», які забороняють їсти, пити, співати або шуміти на вулицях у центрі італійської столиці.

Алеманно, колишній лідер молодіжного неофашистського руху, зробив законність і порядок девізом своєї передвиборчої кампанії на квітневих виборах. Крім того, він обіцяв «очистити» місто від іммігрантів і циганів.

Туристи, що відвідують Рим, більше не зможуть втамовувати спрагу або підвищувати голос на історичних вулицях «вічного міста». Новий мер Рима Джанні Алеманно, який балотувався від правих, видав указ про «норми громадської поведінки», які забороняють їсти, пити, співати або шуміти на вулицях у центрі італійської столиці. Алеманно, колишній лідер молодіжного неофашистського руху, зробив законність і порядок девізом своєї передвиборчої кампанії на квітневих виборах. Крім того, він обіцяв «очистити» місто від іммігрантів і циганів.

Туристи, що відвідують Рим, більше не зможуть втамовувати спрагу або підвищувати голос на історичних вулицях «вічного міста». Новий мер Рима Джанні Алеманно, який балотувався від правих, видав указ про «норми громадської поведінки», які забороняють їсти, пити, співати або шуміти на вулицях у центрі італійської столиці. Алеманно, колишній лідер молодіжного неофашистського руху, зробив законність і порядок девізом своєї передвиборчої кампанії на квітневих виборах. Крім того, він обіцяв «очистити» місто від іммігрантів і циганів. Правила поведінки на вулицях Рима забороняють смітити, спати, розклеювати оголошення і справляти природні потреби — ці норми цілком традиційні і діють у багатьох містах в усьому світі. Однак у нових правилах говориться, що в центрі Рима тепер не можна також «зупинятися, щоб з’їсти або випити що-небудь», «кричати, співати або галасливо поводитися». Обмеження набирають сили негайно і будуть діяти як експеримент до кінця жовтня цього року, повідомив представник мерії. Вони стосуються «всіх місць, що мають історичну, культурну або художню цінність, особливо в історичному центрі міста». Чиновник додав, що нові правила будуть застосовуватися з урахуванням «здорового глузду». Про те, яке покарання загрожуватиме порушникам, не повідомляється. Влада міста, куди щорічно з’їжджається величезна кількість туристів, змушена ввесь час посилювати законодавство. Так, туристу, який вирішив викупатися у фонтані, що представляє історичну цінність, загрожує великий штраф. У Римі також заборонено вивішувати для просушування білизну на вікнах і вигулювати собак на тротуарах. Однак, незважаючи на всі зусилля влади, купання у фонтанах і розвішена над головами перехожих білизна як і раніше є невід’ємною частиною міського пейзажу. Крім встановлених законом правил, в італійській столиці діє негласний «кодекс поведінки» туристів. Так, наприклад, у Римі не вітається одяг типу шортів, футболок і надто коротких спідниць. І хоча штраф за це не візьмуть, у такому вигляді можуть не пустити не тільки в музеї і собори, але й у магазини.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також