Мешканка вулиці Степової: «Візьмемо дітей і підемо митися до Хомка»

1522 0

Ми у соцмережах:

Мешканка вулиці Степової: «Візьмемо дітей і підемо митися до Хомка»

З 9 січня мешканці приватних будинків на вулиці Степовій, що паралельна вулиці Андрія Мельника у Рівному, - без водопостачання. Вчора люди здали по 450 грн, аби водопровід до їхніх будинків таки відремонтували, проте води у будинках досі нема.

Мешканка вулиці Степової Ірина Кравчук розповідає, що здали гроші мешканці усіх 16 будинків на вулиці на прохання голови кооперативу, який зазначив, що працівники водоканалу не можуть відремонтувати водопровід без заміни муфти, на яку потрібно «скинутися».

-Гроші ми здали зранку у вівторок, на вечір муфту вже замінили, проте води у нас так і немає – трубу одразу прорвало в іншому місці, вже на вулиці Волинської Дивізії, - нарікає пані Кравчук. – Працівники водоканалу, у мене складається враження, і не зважають, що це «аварійний прорив» і що його потрібно ліквідовувати швидко. Питну воду машина привозить на годину, коли всі на роботі. Ми не можемо навіть помити дітей нормально. Це ж антисанітарія. Якщо води і далі не буде, зберемо дітей і підемо до Хомка митися. Скаргу у міськраду ми вже подали.

У «Рівнеоблводоканалі», який належить Рівненській обласній раді, зазначають, що вода на Степовій зникла 9 січня через пошкодження водопроводу на вулиці Волинської Дивізії, 29. Ремонтні роботи, зазначають, завершили 11 січня і водопостачання у той день відновили. На вихідних, додають, водопостачання було.

«Обмежити знову його наші працівники були змушені 14 січня, оскільки стався порив на іншій ділянці водопроводу, на вул. Степовій. Ускладнювало ситуацію і те, що ця мережа не перебуває на балансі «Рівнеоблводоканалу», - зазначають на підприємстві. – Тобто кошти підприємства на її ремонт не передбачені. Водоканал жодних грошей на ремонт вказаної ділянки не збирав. Зазвичай, у таких випадках власник мережі пише до нас заяву, в якій зобов’язується надати необхідні матеріали для ремонту. А потім, згідно з актом виконаних робіт, - оплатити виконані роботи з ліквідації пошкодження водопроводу. Такий лист ми отримали 15 січня і наші працівники розпочали ремонтні роботи.

Водопостачання, обіцяють на підприємстві, буде відновлене «в найкоротший термін і у повному об’ємі».

«На весь період ремонту працівники підприємства організували підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів, які вони залишають за телефоном 26-74-44. Поки таких заявок було небагато, але кожного разу наша машина виїжджала у зручний для споживачів час. Наприклад, 16 січня, мешканці попросили, аби підвіз води був організований після обіду. Відповідно, у такий час, на вул. Степовій перебуває машина із чистою питною водою», - зазначили у «Рівнеоблводоканалі».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також