Мешканка Здолбунівщини народила сина в автомобілі «швидкої»

1038 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Перейми у 30-річної мешканки смт. Мізоч розпочалися ще о першій годині ночі 10 квітня, проте вона не викликала «швидку», бо не мала з ким залишити своїх двох малолітніх дітей. Коли чоловік повернувся з роботи, вагітна одразу ж зателефонувала на лінію 103.

Була вже 6:49 ранку. До породіллі о 6:50 виїхала фельдшерська бригада з ППБ смт. Мізоч у складі фельдшерки Світлани Синяк та водія Миколи Джурика.  До пацієнтки бригада «швидкої» прибула о 6:57. Фельдшерка оглянула пацієнтку, яка повідомила, що перебуває на 38-му тижні вагітності.

Пацієнтку негайно перенесли до автомобіля «екстренки». Дорогою  в медичний заклад жінка почала народжувати. Не зупиняючись, в дорозі, фельдшерка Світлана Синяк прийняла пологи. Народився хлопчик з вагою орієнтовно 3500 кг.

- Немовля одразу ж закричало, шкірні покриви були рожевого кольору, хлопчик ритмічно дихав, - розповіла фельдшерка Світлана Синяк.

Фельдшерка «швидкої» оглянула новонародженого і породіллю та надала медичну допомогу відповідно до протоколу. Вони почувалися добре. Показники гемодинаміки були у межах норми.

Бригада «швидкої» транспортувала щасливу маму з сином до Здолбунівської центральної районної лікарні.

-  Дякуємо фельдшерській бригаді у складі фельдшерки Синяк Світлани та водія Миколи Джурика. Завдяки вашому професіоналізму на світ з‘явилося ще одне життя, - повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та бажає породіллі та її малюку міцного здоров’я та мирного неба!
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також