Мешканця Березнівщини оштрафували після завантаження у «Дію» прав

1407 0

Ми у соцмережах:

Мешканця Березнівщини оштрафували після завантаження у «Дію» прав

Під час верифікації виявилося, що документ фальшивий.

На початку вересня 2021 року мешканець Березнівщини Віталій О. замовив через інтернет підроблене водійське посвідчення категорій «А», «В» і «С» на своє ім’я. Виконавцю надав анкетні дані та фото. Наприкінці того ж місяця чоловік одержав на пошті своє замовлення.

Zaxid.net повідомляє, що удома Віталій О. вирішив завантажити на свій телефон додаток «Дія» й внести інформацію про посвідчення водія, аби мати його в електронному вигляді. В «Електронному кабінеті водія» чоловік додав необхідні для верифікації документи: посвідчення, паспорт та довідку про реєстрацію місця проживання.

Втім, під час проведення верифікації документу виявилося, що додане у кабінеті посвідчення водія зареєстроване на іншу особу. Після цього поліцейські вилучили у Віталія О. фальшивий документ й передали на експертизу, під час якої встановили, що за способом друку та елементами захисту документ не відповідає офіційному зразку.

Правопорушник повністю визнав свою провину й не заперечував проти розгляду справи у спрощеному порядку без його участі. Суддя Березнівського суду Нінель Мельничук оштрафувала Віталія О. на 850 грн зі сплатою 1372 грн за експертизу.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також