МФК «Рівне»: боротьба за «трійку» триває

1725 0

Лише у другій декаді березня міні-футбольний клуб «Рівне» вперше у 2007 році постав перед своєю публікою. Після незіграних домашніх матчів з «Борисполем» та «НУХТ» (ці команди знялися зі змагань) львівський «Кардинал» до Рівного таки приїхав.

Розпочали матч наші мініфутболісти потужно, і вже на 7-й хвилині рахунок був 2:0. Спочатку Вадим Жак віддав гольовий пас Роману Волоху, а потім вже й сам відзначився. Після цього рівняни створили ще з десяток моментів, м’яч по черзі потрапляв то у штангу, то у поперечину, то у воротаря, який був найкращим у складі «Кардинала». На 13-й хвилині гості залишилися без свого граючого президента Володимира Валявки, який отримав два попередження за розмови з арбітром. Втім, цей епізод скоріше нашкодив рівнянам, аніж допоміг. Наша команда не змогла реалізувати чисельну перевагу, після чого розслабилась і на останній хвилині отримала гол у відповідь. Другий тайм вийшов нервовим (львівський президент хотів забрати свою команду з майданчика) і, порівняно з першим, нецікавим. На наше щастя, вже на початку другої половини гри Вадим Жак забив третій гол. На останніх хвилинах матчу, замінивши воротаря польовим гравцем, львів’яни знову скоротили відставання. Втім, інтриги не вийшло. Олександр Басич знов-таки з передачі Жака повернув перевагу рівнянам. МФК «Рівне» здобув першу цього року перемогу — 4:2. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Ми ретельно готувалися до цієї зустрічі. Нам ця перемога була потрібніша. Зустріч вийшла нервовою, і добре, що усе так закінчилося. Перші 10 хвилин наша гра була наближеною до ідеальної. Загалом наша молодь радує, думаю, ще рік і ми будемо бачити у Рівному вищу лігу. Наступну гру МФК «Рівне» проведе 24 березня у Києві проти одного зі своїх конкурентів у боротьбі за місце у трійці команди «Планета». Результати інших матчів 13-го туру: «Каменяр» — «Планета» — 5:5, «Контингент» — «Іллічівець» — 7:2.