МФК «Рівне» боровся до кінця

1337 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» був близьким до сенсації у фінальному турнірі Кубка України, що проходив у Харкові. Наша команда була єдиним представником першої ліги у компанії вищолігових монстрів. У чвертьфіналі рівнянам протистояв «Єнакієвець» з Єнакієвого. З перших хвилин молоді гравці МФК «Рівне» дещо розгубилися і, як наслідок, двічі пропустили. Втім, поступово наша команда освоїлась, і Едуард Петрик та Павло Дармовіс рахунок зрівняли. Після цього активізувався «Єнакієвець», і швидко рахунок став 4:2.

Міні-футбольний клуб «Рівне» був близьким до сенсації у фінальному турнірі Кубка України, що проходив у Харкові. Наша команда була єдиним представником першої ліги у компанії вищолігових монстрів. У чвертьфіналі рівнянам протистояв «Єнакієвець» з Єнакієвого. З перших хвилин молоді гравці МФК «Рівне» дещо розгубилися і, як наслідок, двічі пропустили. Втім, поступово наша команда освоїлась, і Едуард Петрик та Павло Дармовіс рахунок зрівняли. Після цього активізувався «Єнакієвець», і швидко рахунок став 4:2. Найцікавіші події розгорнулися на останніх хвилинах. Юрій Баховський випустив п’ятого польового гравця, і Петрик скоротив відставання до мінімуму — 3:4. Могли рівняни перевести з’ясування стосунків у серію післяматчевих пенальті, але на останніх секундах Вадим Басюк з метра влучив у штангу. У відповідь гравець «Єнакієвця» ударом через весь майданчик поставив крапку у грі — 5:3. У півфіналі команда з Єнакієвого легко розібралася з луганським «ЛТК» — 6:2, а у фіналі програла львівському «Тайму» — 0:1, який і виграв Кубок України. Зараз можна лише фантазувати, що було б, якби... Скажімо, якби рівняни зрівняли на останніх секундах рахунок і перевели б матч у серію післяматчевих пенальті, а там Павло Чемерис, який був одним з найкращих у нашій команді в цій грі, відбив би необхідну кількість ударів. А ще далі таке ж, як і ми, молоде «ЛТК», тут-то і про фінал можна було б помріяти. Втім, залишимо мрії, і констатуємо, що у фінальному турнірі МФК «Рівне» не осоромився, хоча і програв. Також привітаємо вихованця рівненського футзалу Олександра Бондаря з завоюванням у складі «Тайма» цінного трофея. Після ковтка вищолігового футзалу на рівнян очікує продовження боротьби у першій лізі. Вже у суботу МФК «Рівне» вирушить до Львова на побачення з «Лембергом».