МФК «Рівне» не боїться нікого

1536 0

Міні-футбольний клуб «Метрополітен» (Київ) став єдиним представником вищої ліги, що припинив боротьбу за Кубок України вже на початковій стадії — 1/16 фіналу. Трапилося це через МФК «Рівне». Наша команда на своєму майданчику довела, що вона не те що не гірша, а й краща за середняка вищої ліги.

Глядачі, що заповнили трибуни спорткомплексу ДЮСШ №4, побачили цікаву гру. Якщо хтось думає, що кияни не налаштувались на матч чи не дооцінили суперника, то помиляється. Налаштувались і дооцінили. Спеціально гру рівнян у Києві проти «Уніспорту» навіть на відео знімали. Втім, і МФК «Рівне» більш ніж серйозно підійшов до цієї зустрічі. Керівництву клубу важливо було побачити, на що справді здатен наш колектив, а то занадто якось впевнено чемпіонат у першій лізі хлопці розпочали — 11:2, 3:0. Чи то ми такі сильні, чи, може, суперники занадто слабкі? До якого висновку дійшло керівництво — читайте далі, а щодо гри, то переміг МФК «Рівне» восьму команду вищої ліги по ділу. Ще в першому таймі наш клуб мав відкривати рахунок, проте не склалося, особливо гострі моменти втрати Володимир Сондак. «Метрополітен» теж мав нагоди, але їх було менше. Накручені своїми тренерами, після перерви обидві команди кинулись у бій, момент то там, то тут. Знову на висоті воротарі. Перший гол глядачі побачили аж на 30-й хвилині матчу. Сондак, який перед тим не міг забити стовідсоткові голи, вдарив здалеку, що стало несподіванкою для голкіпера гостей — 1:0. Ще три хвилини, і Роман Волох зльоту замикає передачу Вадима Жака — 2:0. Після цього ще були два незабиті нами пенальті, були дальні удари по порожніх воротах, але рахунок не змінився. МФК «Рівне» вийшов до 1/8. Найімовірніше, там він зустрінеться ще з одним представником вищої ліги. З ким саме — стане відомо наступного понеділка. Нині ж знаємо, що на цьому етапі Кубка команди проведуть вже дві гри. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Сьогодні справжнє свято міні-футболу в Рівному. Гра прекрасна. Помилки були, але при цьому ми нічого не пропустили. Наш молодий воротар показав, що може впевнено стояти. Офіційна гра з клубом вищої ліги — це хороший іспит для нас. Вона довела, що ми на правильному шляху. Виділяти нікого не стану, зіграла уся команда, колективні дії у нас на першому місці. Ми, може, вже й готові грати у вищій лізі, наступного року обов’язково треба підвищуватися у класі. Було дуже приємно бачити у залі багато вболівальників, переконаний, після цієї гри їх стане ще більше. — Кого б хотіли побачити своїм суперником у наступному етапі? — До інших команд приєднаються «Шахтар» та «Єнакієвець». Але тепер ми нікого не боїмося, випаде «Шахтар» — будемо грати з «Шахтарем». Перший кубковий поєдинок на рівнян очікує аж 15 грудня. До цього на нашу команду очікують матчі чемпіонату. Зокрема, найближчої суботи МФК «Рівне» прийматиме новачка першої ліги «Фортецю» з Кам’янця-Подільського.