МФК «Рівне» «окопався»

2246 0

Новий міні-футбольний клуб «Рівне» побачили рівненські вболівальники у домашній грі проти володаря Кубка України львівського «ТВД». Причому, стосується це не кадрових змін, а тактики, яку запропонували рівняни.

Новий міні-футбольний клуб «Рівне» побачили рівненські вболівальники у домашній грі проти володаря Кубка України львівського «ТВД». Причому, стосується це не кадрових змін, а тактики, яку запропонували рівняни. Атакуючи із шашками наголо у стартових матчах, МФК «Рівне» після шести поєдинків мав найбільше пропущених голів. Зрозумівши, що так далі жити не можна, Юрій Баховський вирішив зіграти строго від захисту. І така тактика ледве не дала результат. Півтора тайму на табло було 0:0, втім, досвід гравців «ТВД», і в тому числі «збірників», дав свої плоди. Гості все ж змогли двічі «пробити» Щербакова. Два пропущені голи у міні-футболі — цілком достойний показник, шкода лише, що свої моменти рівняни не використали. Отож поразка — 0:2, яка вселяє певний оптимізм. Роман Ковальчик, головний тренер команди «ТВД»: — МФК «Рівне» мене сьогодні здивував. Я бачив гру з «Кардиналом», і тоді у виїзному поєдинку рівняни йшли вперед. Якщо команда на виїзді атакує, то вдома і поготів буде бігти вперед, так я собі думав. Але «Рівне» зіграло хитріше, обидві команди «окопалися» у захисті, і тому в нас у першому таймі виникли деякі проблеми. Після перерви я змінив тактику, і ми все ж змогли забити. Хоча якщо порівняти МФК «Рівне» торік, коли ми грали на Кубок, і нині, то команда відчутно додала. Видно, що тренери плідно працюють. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Ми зустрічалися з дуже класною командою, напевно, найсильнішою з усіх, з якими ми грали в цьому сезоні. Я трішки розчарований, що ми не змогли забити, хоча гра сподобалась. Нам потрібно усе робити швидше, хоча ми помітно ростемо. Черговий матч МФК «Рівне» мав проводити учора у Львові проти клубу «Лемберг» у рамках Кубка України. А 19 листопада наша команда вирушить до Дніпропетровська на поєдинок проти «Будівелу».