МФК «Рівне» переміг «грошовий мішок»

1760 0

Чергову гру міні-футбольний клуб «Рівне» проводив в Івано-Франківську проти клубу «Ураган». На 12-й хвилині гри рівняни програвали — 0:2 (один з голів було забито з пенальті), проте змогли зібратися і врешті перемогти — 4:3 (три голи забив Олександр Бондар, один — Роман Волох).

Чергову гру міні-футбольний клуб «Рівне» проводив в Івано-Франківську проти клубу «Ураган». На 12-й хвилині гри рівняни програвали — 0:2 (один з голів було забито з пенальті), проте змогли зібратися і врешті перемогти — 4:3 (три голи забив Олександр Бондар, один — Роман Волох). — Команда зіграла чудово, і це незважаючи на упереджене суддівство, — по поверненні до Рівного сказав головний тренер МФК «Рівне» Віталій Засморжук. — Суперник показав себе як високоорганізований клуб, який має потужних спонсорів і високі завдання, але наша команда довела, що здатна обігрувати такі «грошові мішки». — Яке враження залишили вихованці рівенського футболу Андрій Ганіченко та Сергій Герус? — Вони нічим особливим не відзначалися (Герус хіба що отримав попередження. — С.Т). — Після перемоги ви у першій лізі піднялися на третє місце, які подальші плани? — Намагатимемося зберегти місце у трійці. Якщо переможемо у трьох з чотирьох заключних ігор, гадаю, цього вдасться досягти. Завтра МФК «Рівне» гратиме у Дрогобичі проти команди «Каменяр». Результати інших матчів туру: «Київ-НТУУ» — «Метрополітен» — 0:4, «Енергія» (Ч) — «Каменяр» — 3:0, «Енергія» (Л) — «ТВД» — 2:4, «Фаворит-Орта» — «Львівська політехніка» — 0:3 (команда «Фаворит-Орта» знялася з чемпіонату, а тому в матчах з нею командам будуть зараховуватися технічні перемоги з рахунком 3:0).