МФК «Рівне» програв лідеру

1539 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» у черговому турі приймав лідера Західної зони першої ліги «Локомотив» з Одеси. Гості з перших хвилин показали, що очолюють вони турнірну таблицю не випадково, забивши швидко два голи. Проте рівняни змогли не тільки вирівняти гру, але й перехопити ініціативу, забивши два голи у відповідь.

Міні-футбольний клуб «Рівне» у черговому турі приймав лідера Західної зони першої ліги «Локомотив» з Одеси. Гості з перших хвилин показали, що очолюють вони турнірну таблицю не випадково, забивши швидко два голи. Проте рівняни змогли не тільки вирівняти гру, але й перехопити ініціативу, забивши два голи у відповідь. На жаль, активності рівнян вистачило лише на кінцівку першого тайму. Після перерви «Локомотив» виглядав краще, а тому заслужено переміг — 6:4. Міг рахунок бути й іншим, але рівняни не реалізували два 10-метрових пенальті. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Звичайно, завжди хочеться перемагати. Незважаючи на результат, думаю, гра вболівальникам сподобалась. Хлопці — молодці, проваливши початок, все ж дали бій. На жаль, підвели ветерани, на яких традиційно ми покладаємо надії в іграх із сильнішими командами. Сьогодні ж я змушений був випускати молодь, хлопці «включили швидкість», що призвело до небезпечних моментів біля воріт суперників. Шанси не програти були. Прикро, що не забили десятиметрові наприкінці гри. У нашого основного пенальтиста Волоха травмована нога, Мельничук у другому таймі не грав, а тому був не готовий до пробиття. За таких умов сміливість на себе взяв Жак. Звісно, один з трьох забитих пенальті — це слабкий показник. Втім, нічого страшного не сталося. Ігор Чурсін, головний тренер команди «Локомотив»: — На гру в Рівному ми налаштовувалися дуже серйозно. Ваша команда обіграла «Планету», а для нас це є вагомим показником. Ми знали, що легко нам не буде, і ці очікування виправдались. У вас чудова команда. Якщо відверто, то нам просто пощастило, шанси були п’ятдесят на п’ятдесят. Якби була нічия, обидві команди в душі засмутилися б, але це було б чесно. Нинішня команда Рівного — це небо і земля порівняно з минулорічною. Взагалі, цього сезону в нас у підгрупі розгорнулася дуже цікава боротьба, амбіційні колективи у Житомирі та Чернівцях, ви, ми, «Планета», я б не скидав з рахунку і «Кардинал». До трійки увійти буде дуже непросто, я вже не кажу про вихід до вищої ліги. Хоча перед нашою командою стоїть лише таке завдання. Наступний матч МФК «Рівне» проведе 13 січня у Києві проти «НУХТ».