МФК «Рівне» розпочав з нічиєї

1991 0

Стартову гру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги міні-футбольний клуб «Рівне» розпочинав у Ковелі проти дебютанта змагань клубу «Шанс-авто». За словами керівників рівненської команди, домашні матчі ковельці проводять у тісному залі спортшколи, на майданчику дещо менших розмірів. За численної глядацької підтримки господарі першими відкрили рахунок.

Стартову гру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги міні-футбольний клуб «Рівне» розпочинав у Ковелі проти дебютанта змагань клубу «Шанс-авто». За словами керівників рівненської команди, домашні матчі ковельці проводять у тісному залі спортшколи, на майданчику дещо менших розмірів. За численної глядацької підтримки господарі першими відкрили рахунок. Гравці МФК «Рівне», насамперед новачки, не витримали вболівальницького натиску і почали помилятися. І незабаром рахунок став 0:2. Так перший тайм і завершився. Після перерви рівнян вперед повели досвідчені Роман Волох та Вадим Жак. Після їхніх ударів рахунок зрівнявся — 2:2. Потім «Шанс-авто» ще раз вийшов вперед, але Волох знову зрівняв рахунок. Отож у стартовій зустрічі МФК «Рівне» обмежився нічиєю — 3:3, хоча, судячи з розвитку подій, правильніше буде сказати здобув нічию. Першу домашню гру чемпіонату підопічні Юрія Баховського проведуть вже найближчої суботи. О 12.00 наш клуб прийматиме столичний «Уніспорт».